Kaip palaikyti gerą stiliaus ir patogumo santykį apsirengiant?

Informacija, kurią kiekvienas iš mūsų užkoduoja savo drabužiuose, iš tikrųjų yra gana tikslus įžvalga apie žmogaus asmenybę, vertybes, santykius, baimes ir stipriąsias puses. Dėl to dauguma žmonių rūpinasi savo apranga, išvaizda ir viskuo, kas juos supa. Tačiau jei norite atrodyti gražiai, nereiškia, kad jūsų apranga privalo būti nepatogi. Šiais laikais turime ir tokių drabužių, kuriuose įžvelgiamas stiliaus ir patogumo santykis.

Įdomu tai, kad žmonių modeliai – jų veido bruožai, elgesys ir apranga – buvo susisteminti seniai – senovės Kinijoje prieš tūkstančius metų

Kinijos išminčiai puikiai moka skaityti veidus ir kūnus, apibendrinti savo tyrimų įžvalgas ir geba suformuoti išsamią teoriją, kurią jis pavadino „penkiais elementais“. Šios Rytų filosofijos pagrindas yra tas, kad visuose gyvuose dalykuose yra 5 gamtos elementai, o jų išraiškingumas ir seka paveiks mūsų išorinį ir vidinį. Tai žemė, medis, vanduo, ugnis ir auksas. Teorija labai išsami ir apima visas gyvenimo sritis, tačiau vizualiai šiuos elementus lengviausia suprasti žmogaus aprangoje.

Mėgstate šviežias, sodrias spalvas. Dažniausiai pasirenkate vieną spalvų derinį? Turime jums patogų ir itin gražų derinį

Norite jaustis patogiai, bet nenorite eiti per toli – nors ir vertinate stilių, pirmenybę teikiate teigiamoms emocijoms? Juk net jei ant 12 cm kulno avėsite permatomus aukštakulnius, niekas neapsidžiaugs pamatęs jūsų perkreiptą veidą. Rinkdamiesi kasdienį derinį puikiai derinkite spalvas, atkreipkite dėmesį į „cinko turinčius“ drabužius. Juokingos antraštės ar šmaikščios nuotraukos ant marškinėlių gali laisvai tapti jūsų garderono  vinimis. Juk patogūs džinsai, marškinėliai ir naujoviški batai – geriausias stilingas ir patogus laisvalaikio derinys.

Mėgstate drabužius su raštais, gėlėmis ir kitais elementais?

Nors jie ir nesudaro spintos pagrindo, tačiau derinyje galite net subtiliai palyginti visiškai skirtingus raštus. Statusas tau svarbus, o žinodami, kad aplinkiniai tave pirmą kartą vertina pagal išvaizdą, dažniausiai akcentuojate bent vieną aukščiausios klasės detalę drabužių komplekte. Mėgstate įnešti savo stiliaus paslapčių, net šiek tiek pavydite – vertinate išskirtinumą. Tik nepastebimose vietose paprastumas pakenčiamas – balti marškiniai taip pat gali būti baziniai, nes jie paslėpti po švarku. Vertinate praktiškumą, tačiau visus derinius paįvairinate prieskoniais? Nemėgstate klausimų apie pirkinius ir jų kainas – tai jūsų mažoji paslaptis? Kai kurie žmonės netgi sakys, kad atrodai geriau nei gali sau leisti, nes žinai, kaip rasti gerų drabužių už geriausią kainą. Tai ir yra pagrindinė patogių ir stilingų rūbų derinimo schema. Visuomet galite pigiai rasti baltus marškinius, kurie bus pagrindas jūsų aprangoje ir derinti su gėlėta skarele, skrybele, o gal net kojinėmis prie batelių. Daugiau įdomių ir naudingų skaitinių rasite mada123.lt ir manoprekes.lt.

Print Friendly, PDF & Email
Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE