Kalvarijos moksleiviams pristatyta policijos pareigūno profesija

Kalvarijos moksleiviai supažindinti su pareigūno profesija / Marijampolės apskr. VPK nuotr.

Kovo 24 d. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kalvarijos policijos komisariate lankėsi Kalvarijos gimnazistai, kuriems buvo pristatyta policijos pareigūno profesija.

Pareigūnai moksleiviams papasakojo, kur galima mokytis, studijuoti, norint įgyti policininko profesiją, pristatė karjeros galimybes, ateities perspektyvas, pateikė vaizdinę medžiagą apie policininko kasdienybę.

Baigiamųjų klasių mokiniams pristatyta naujovė – Mykolo Romerio universitetas kartu su Lietuvos policijos mokykla šiemet siūlo unikalią galimybę studijuoti bendrai organizuojamose bakalauro ištęstinėse studijose, kurių trukmė – 5 metai. Studijos orientuotos į ilgalaikį ugdymą. Baigus pirmą kursą Lietuvos policijos mokykloje – studentai įgyja policijos pareigūno profesinį išsilavinimą ir pradeda tarnybą Lietuvos policijoje, o nuo antro kurso ištęstiniu būdu tęsia studijas Mykolo Romerio universitete, kurias baigus suteikiamas teisės bakalauro laipsnis.

Policininko profesija – atsakinga ir sudėtinga, tad būsimiems policininkams keliami ypatingi reikalavimai. Kalvarijos policijos komisariate apsilankiusiems mokiniams buvo akcentuota, kad būsimas policininkas privalo būti nepriekaištingos reputacijos, daug sportuoti, gebėti bendrauti su skirtingais žmonėmis, padėti taikiai spręsti konfliktines situacijas.

Moksleiviams taip pat buvo pristatytos ir policijoje naudojamos specialiosios priemonės. Mokiniai su dideliu susidomėjimu apžiūrėjo neperšaunamas liemenes, apsauginius skydus, šalmus, antrankius ir kt. policijos pareigūnų naudojamas priemones.

Susitikimo pabaigoje pareigūnai jaunuoliams palinkėjo atrasti savo svajonių profesiją ir, žinoma, kvietė apsvarstyti galimybę tapti policijos pareigūnais.

Marijampolės apskr. VPK inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE