Karjeros diena 2018 Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijoje

Jaunam žmogui renkantis profesiją kyla gausybė klausimų: nuo ko pradėti? Kaip teisingai pasirinkti? Į ką reikia atsižvelgti, renkantis profesiją? Kokia profesija man tinka?

Kad palengvinti šį svarbų jaunimui apsisprendimą, Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijoje jau ne pirmi metai vyksta Karjeros diena. Tai tradicinis renginys, kurio tikslas – sudaryti gimnazistams sąlygas susitikti ir betarpiškai pabendrauti su įvairių įstaigų ir aukštųjų mokyklų atstovais. Vilkaviškio jaunimo darbo centro vyr. specialistė Jūratė Drunienė dalyvauja darbo grupėje, kurioje planuojamos paskaitų temos, aptariama, kokių profesijų atstovai galėtų pristatyti savo veiklos kasdienybę, taip pat pati veda užsiėmimus darbo rinkos klausimais.

2018 Karjeros dienos  metu Jūratė Drunienė supažindino gimnazistus su situacija darbo rinkoje, dalinosi naujausia informacija apie profesijos pasirinkimą, paklausias profesijas Lietuvoje, supažindino jaunuolius su Įsidarbinimo galimybių barometru 2018 metams. Priminė, jog vertinant darbo rinkos poreikius padės bei žinių apie situaciją Lietuvos darbo rinkoje suteiks Darbo biržos įsidarbinimo barometro pagrindu parengtas interaktyvus Profesijų žemėlapis. Jis apima daugiau kaip 155 profesijų grupes. Tokiu būdu, renkantis profesiją, galima įvertinti savo įsidarbinimo galimybes, įgijus vieną ar kitą profesiją. Taip pat supažindino moksleivius su galimybėmis dirbti vasaros atostogų metu.

Antros pamokos metu jaunuoliai galėjo pasitikrinti žinias protmūšyje „Ar pažįsti profesijas?“

Daugiau informacijos apie renginį: http://www.vilkaviskioausra.eu/karjeros-diena-2018-2/

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.