Kazlų Rūdos gyventojai kviečiami dalyvauti gatvių ir aikštelių tvarkymo reitingavime

Kazlų Rūdos savivaldybės Taryba rugsėjo mėn. priėmė sprendimą TS-190, kuriuo pakvietė vietos gyventojus dalyvauti reitinguojant gatves, kelius ir aikšteles, kurie bus tvarkomi 2020 metais.
Sulaukus gyventojų susidomėjimo, kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšų, savivaldybės biudžeto lėšų, skirtų Kazlų Rūdos savivaldybės vietinės reikšmės keliams ir gatvėms tiesti, taisyti (remontuoti), prižiūrėti, saugaus eismo sąlygoms užtikrinti bei daugiabučių/sodininkų bendrijų privažiuojamiesiems keliams ir aikštelėms tvarkyti, naudojimo tvarkos aprašo 8 punktas pakoreguotas ir dokumentų pateikimas pratęstas iki lapkričio 15 dienos.
Kviečiame vietos gyventojus dalyvauti objektų reitingavime pateikiant apraše nurodytus dokumentus.
Žingsnis, kurį gyventojams reikia padaryti – sutelkti kaimynus, pasiryžti dalyvauti ir iki lapkričio 15 dienos pateikti savivaldybės administracijai prašymą dėl savo gatvės ar aikštelės įtraukimo į bendrą reitingo lentelę.
Į visus iškilusius klausimus atsakys savivaldybės administracijos darbuotojai. Kviečiame aktyviai dalyvauti priimant Jums svarbius infrastruktūros tvarkymo sprendimus.
Kazlų Rūdos savivaldybės informacija
Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE