Kazlų Rūdoje praūžė šeimos festivalis ,,Miškas žmogui – žmogus miškui“

Kazlų Rūdoje praūžė šeimos festivalis / D. Živelienės nuotr.

Kazlų Rūdoje praūžė šeimos festivalio ,,Miškas žmogui – žmogus miškui“ renginiai.

Simboliškai veiklos prasidėjo su jau antrus metus vykstančiu Kazlų Rūdos kirvio koto košės konkursu – šiemet konkursą moderuoti patikėta kelionių ir maisto gurmanui, televizijos laidų vedėjui Martynui Starkui.

Konkurso metu iš anksto užsiregistravusios 6 komandos buvo kviečiamos kūrybiškai pagaminti patiekalą, kurio vienas iš ingredientų randamas miške.

Visi nusprendę praleisti dieną Kazlų Rūdos parke, čia rado daugybę edukacinių veiklų. Vienas žymiausių jaunosios kartos ornitologų, „Ornitostogų“ įkūrėjas Marius Karlonas kvietė į paukščių stebėjimo žygius.

Tado Ivanausko ornitologų klubas supažindino miško paslaptimis, na o renginio partneris Kauno miesto muziejus kvietė pasigaminti skudutį pačiam ir parsinešti miško festivalio prisiminimą į namus.

Taip pat edukacines veiklas papildė M. K. Čiurlionio dailės muziejus, kvietusi statyti tiltus, o ne sienas. Višakio Rūdos bendruomenė jau antrus metus pasitiko su išskirtine edukacija „Žolynų linkėjimai“, šios veiklos metu tereikėjo plaktuko, žolynų ir lapo popieriaus, taip visi norintys galėjo nusikalti sau atviruką, naudodami šią netikėtą technologiją.

Kazlų Rūdos J. Dovydaičio viešoji biblioteka kvietė pasinerti į žaidimų ir knygų pasaulį, o Daržo bitės drauge su Bagotosios bendruomene vaišino išskirtine konkoriežiene bei Kazlų Rūdos krašto kulinariniu paveldu – šviežiais kropeliais.

Apdovanotos II KRKKKK komandos – dalyvavusios bei laimėjusios prizines vietas! Pirmąją vietą ir didįjį kirvio kotą-šaukštą laimėjo Antanavo komanda ,,Miško patruliai“, antrąją vietą užėmė taipogi komanda iš Antanavo ,,Antanavo dvaro bravoras ,,Nektaras“, trečiąją garbingą vietą užėmė Ąžuolų Būdos ,,Vieningo Ąžuolo“ komanda.

Dalyvių kulinarinius šedevrus vertino kelionių ir maisto gurmanas Martynas Starkus bei po vieną atstovą iš kiekvienos dalyvaujančios komandos.

Vakaro koncertinę programą pradėjo Aido Leskausko jaunimo dainavimo studijos merginos, KRKC folkloro ansamblis „Sūduonia“ (vad. D. Ciegienė) bei modernaus folko grupė ,,Zobalda“ (vad. D. Ciegienė).

Po jų susirinkusiųjų sielas sušildė Domanto Razausko su grupe koncertas bei grupės ,,Baltos Varnos“ kupinas malonių sentimentų pasirodymas. Vakaro pabaigoje įžiebtas laužas.

Nuotraukų galerija čia ir čia

Kazlų Rūdos KC inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE