Gegužės 29 d. Prezidento Kazio Griniaus gimnazijoje vyko 78-osios laidos abiturientų Paskutinio skambučio šventė. Šiemet ji įgavo ir simbolinę prasmę – mokyklą baigianti laida atsisveikina su gimnazija jos 80-mečio metais.
Abiturientus sveikino Kazlų Rūdos savivaldybės meras Mantas Varaška, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai atliekanti direktoriaus funkcijas, Irena Raulinaitienė, bei Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos klebonas Žydrūnas Kulpys. Sveikindama dvyliktokus I. Raulinaitienė linkėjo: „Geros egzaminų sesijos, labai gerų rezultatų. Linkiu, kad jūsų ateities kelias būtų tiesus ir prasmingas. Iš visų jėgų kurkite savo sėkmės istoriją.“
Mokiniams buvo įteiktos padėkos už pasiekimus, iniciatyvumą ir aktyvų dalyvavimą gimnazijos veikloje. Už sportinius pasiekimus padėkas abiturientams įteikė ir Kazlų Rūdos sporto centro atstovai. Nuoširdžius padėkos žodžius mokytojams, tėvams ir visiems, kurie buvo šalia jų mokykliniame kelyje, skyrė ir patys abiturientai. IVa klasės gimnazistė Kornelija Vaišnoraitė, dėkodama mokytojams visos laidos vardu, sakė: „Ačiū jums už kantrybę, nuoširdumą ir rūpestį. Linkime jums paklusnių ir malonių mokinių“.

