Vilkaviškio miesto seniūnijoje vykusios išplėstinės seniūnaičių sueigos metu pristatyta 2025 metų veiklos ataskaita bei aptarti svarbiausi miesto infrastruktūros, viešųjų erdvių ir gyvenamosios aplinkos gerinimo darbai.
Susitikime dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas, seniūnijos darbuotojai, seniūnaičiai bei bendruomenių atstovai.
2025 metų veiklos ataskaitą pristatė Vilkaviškio miesto seniūnijos seniūno pavaduotoja, laikinai einanti seniūno pareigas, Edita Grygelaitienė. Susitikimo metu apžvelgti svarbiausi per metus atlikti darbai bei vykdomi miesto infrastruktūros gerinimo projektai.
Didelis dėmesys 2025 metais skirtas miesto infrastruktūros gerinimui. Atlikti Vytenio ir Lakštingalų gatvių remonto darbai, tvarkytos Nepriklausomybės, Lauko, Vytauto bei kitos miesto gatvės ir šaligatviai, vykdyti kelių dangų priežiūros darbai. Mieste taip pat modernizuotas gatvių apšvietimas – skirtingose gatvėse pakeista daugiau kaip 200 šviestuvų.
Daug dėmesio skirta ir viešųjų erdvių tvarkymui – prižiūrėti miesto gėlynai, žaliosios erdvės, sporto ir vaikų žaidimų aikštelės, tvarkytos Šeimenos ir Vilkaujos upelių pakrantės. Baigti tvenkinio teritorijos prie pėsčiųjų ir dviračių tako tvarkymo darbai, tęsti miesto aplinkos gerinimo projektai.
Sueigos metu taip pat diskutuota apie miesto gyventojams aktualius klausimus, infrastruktūros poreikius bei tolimesnius planuojamus darbus.

