Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybėse – pirmieji lyderiaujančių komandų pralaimėjimai

Ketvirtadienio vakare sporto centro salė buvo vėl skirta krepšiniui. Į įsibėgėjančių Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybių kovas tą vakarą stojo keturios komandos, kurios sužaidė po trejas rungtynes.

Kaip parodė pasibaigusių dvikovų rezultatai – nei viena iš jų neišvengė pralaimėjimo. Panašu, kad laukia itin įdomus ir intriguojantis sezonas.

Šešerių rungtynių, trukusių po 10 minučių, ciklą pradėjo dvi pergales kraityje po pirmenybių starto turėjęs „Kvietiškis“ ir viena pergale mažiau – „Legiono“ krepšininkai.

Dvikova pasižymėjo ganėtinai dideliu atkaklumu ir permainingumu. Pirmoje rungtynių pusėje „Legiono“ krepšininkams gana neblogai sekėsi. Kazlų Rūdos komanda vienu metu buvo įgijusi 3 taškų persvarą – 4:7, tačiau „Kvietiškis“ sugebėjo ne tik pavyti varžovus, bet rungtynių pabaigoje perėmė iniciatyvą, persvėrė rezultatą ir laimėjo mikrodvikovą rezultatu 11:9.

Daugiausia taškų nugalėtojams rinko G.Stalioraitis (5 taškai), „Legiono“ gretose 6 taškais pasižymėjo T.Pilkauskas. Visus taškus „Legiono“ krepšininkas pelnė tolimais metimais.

Antrose rungtynėse „Plutiškės“ susikovė su „Gudelių“ ekipa. Abi komandos po pirmenybių starto turėjo po dvi pergales. Kaip ir galima buvo tikėtis, pirmomis minutėmis vyko apylygė kova, tačiau rungtynėms einant į pabaigą Gudelių krepšininkai kur kas tiksliau atakavo varžovų krepšį, nuo jų pabėgo ir laimėjo rungtynes 10:5, iškovodami trečią pergalę iš eilės.

Sėkmingiausiai „Gudelių“ gretose rungtyniavo 5 taškus surinkęs P.Masikonis. „Plutiškėms“ 4 taškus pelnė G.Navickas.

Antrasis turas artėjo prie pusiaujo dėl vietos po saule kovojant „Kvietiškio“ ir „Gudelių“ krepšininkams. Tai minutei abi žengė koja kojon, turėdamos po tris iš eilės iškovotas pergales.

Tame mače suklupo „Gudelių“ ekipa. „Kvietiškis“ varžovus užmėtė tiesiog tolimais metimais. Į „Gudelių“ krepšį skriejo net 6 tolimi metimai.

„Kvietiškis“ sumedžiojo varžovus rezultatu 16:12. 6 taškus į nugalėtojų kraitį krovė G.Stalioraitis, po 2 tolimus metimus pataikė L.Belkevičius ir L.Janušaitis.

„Gudelių“ ekipoje 3 tolimus metimus pataikė E.Seniūnas, iš viso surinkęs 7 taškus.

Toliau sekė „Plutiškių“ ir „Legiono“ ekipų pasimatymas. Abi ekipos turą pradėjo pralaimėjimais. Už jį atsigriebė plutiškiečiai. Ypač sėkmingai klostėsi mačas G.Navickui, kuris surinko liūto dalį komandos taškų.

„Plutiškės“ nukovė varžovus 12:8. Minėtas komandos lyderis savo statistiką papildė net 10 taškų.

„Legionas“ vertėsi šiame mače tik tolimais metimais. Po du kartus iš šio atstumo taikliai krepšį atakavo L.Pilkauskas ir L.Naujokaitis.

Priešpaskutinė vakaro krepšinio istorija pažymėta „Kvietiškio“ ir „Plutiškių“ dvikova. Po keturių pergalių serijos tąkart suklupti „eilė atėjo“ ir Kvietiškio ekipai.

Šviežiai sėkmės istorijos įkvėpti Plutiškių krepšininkai sugebėjo po atkaklios kovos palaužti varžovus ir iškovojo pergalę rezultatu 16:11.

5 taškus varžovams vėl atseikėjo G.Navickas, dar daugiau – 6 taškai buvo L.Chalytovo sąskaitoje. 7 taškus „Plutiškių“ krepšiui išrašė L.Belkevičius.

Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybių antrasis turas finišavo rungtynėmis tarp „Legiono“ ir „Gudelių“. „Legiono“ krepšininkams nepasisekė ir trečiąkart. Prieš varžovus Kazlų Rūdos komanda nieko nepešė.

Rungtynės rezultatyvumu nepasižymėjo, daug metimų iš abiejų komandų pusės skriejo tiesiog pro šalį, tačiau daugiau taškų surinkti sugebėjo Gudelių ekipa, kuri laimėjo mačą rezultatu 8:5.

Didžiąją taškų dalį nugalėtojams rinko E.Seniūnas. Jo sąskaitoje buvo 5 taškai. „Legionui“ tris taškus pelnė L.Pilkauskas.

Turnyrinė lentelė:

vieta komanda suž. laim. pral. įm. pral. skirt. taškai
1 PLUTIŠKĖS 5 4 1 58 44 14 4
2 GUDELIAI 5 4 1 55 41 14 4
3 KVIETIŠKIS 5 4 1 74 61 13 4
4 LEGIONAS 5 1 4 46 45 1 1
5 VETERANAI 2 1 1 21 24 -3 1
6 SAVI 2 0 2 23 32 -9 0
7 DRĄSŪS.STIPRŪS.VIKRŪS 2 0 2 16 29 -13 0
8 RINKTINIAI 2 0 2 8 25 -17 0
9 UNITED 0 0 0 0 0 0 0
10 OUTSAIDERIAI 0 0 0 0 0 0 0

 

Kazlų Rūdos sporto centro informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE