Kazlų Rūdos literatų bendruomenė kamerinėje aplinkoje paminėjo Lietuvių kalbos dienas

Vakar į kamerinį kūrybinį vakarą rinkosi poeziją ir gimtąją kalbą mylintys Kazlų Rūdos krašto kūrėjai. Gitaros akordų ir kavos aromato apgautyje liejosi eilės ir susitikimo džiaugsmas. Tarytum paukščiai, sugrįžę į namus, literatai bibliotekos salę užpildė savo giesmėmis, jaukumu ir meile gimtajai kalbai, žodžiui, žmogui… Iš kūrėjų lūpų skambėjo eilės, skirtos Lietuvai, kalbai, meilei... skirtos gyvenimo tėkmei kaip upei…

Aplodismentais, Mero padėkomis ir prizais buvo apdovanoti Lietuvių kalbos dienoms skirto kūrybinio literatūrinio konkurso „Jaučiu kiekvieno žodžio skonį“ laureatai ir dalyviai. Konkursą organizavo ir Konkursui pateiktus darbus vertino Savivaldybės mero potvarkiu sudaryta komisija – Vilija Šemetienė, Žibutė Šilingienė ir Inga Žilionienė. Sulaukta net 10 Konkurso dalyvių, iš kurių Komisijos sprendimu buvo išrinkti trys laureatai – Birutė Sarapinavičienė, Virgilijus Bespavolas ir Erika Motiejauskienė – jiems ir atiteko nugalėtojų prizai. Kiti dalyviai buvo paskatinti nominacijomis. Už poetiškiausią eilėraštį apdovanota Ramutė Jasulaitytė-Sarapinavičienė, už jausmingiausią eilėraštį – Irena Kašauskienė, už įdomiausią eilėraštį – Danguolė Reinertaitė-Majauskienė. Už pagarbą lietuviškam žodžiui ir Tautos tradicijoms padėkos įteiktos Elenai Dekaminavičienei ir Onai Danutei Kupčinskienei. Jonui Jaručiui ir Loretai Sūnelaitienei padėkota už dalyvavimą konkurse.

Labai džiaugiamės, kad vakarą aplankė ir kiti Kazlų Rūdos krašto kūrėjai ir poetai. Savo eiles skaitė Klemensas Kazlauskas, Ona Velepolskienė, Žibutė Šilingienė ir, žinoma, visi konkurso dalyviai. Gitaros natas dovanojo Rimvydo Žigaičio menų mokyklos muzikantės. Na o šakočiu, kava ir kitais skanumynais visus renginio dalyvius vaišino Savivaldybės meras Mantas Varaška.

Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE