Kazlų Rūdos miesto širdyje – jaunosios menininkės darbų paroda

Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokykla bendradarbiaudama su Kazlų Rūdos kultūros centru, pačioje miesto širdyje – skvere, atidarė jaunosios menininkės Paulinos Jakevičiūtės parodą. Tapybos ir piešimo darbais galima pasigėrėti bet kuriuo paros metu miesto skvero burbule.

Štai ką pati Paulina pasakoja apie save ir savo gyvenimo aistra tapusį pomėgį piešti: „Esu Paulina Jakevičiūtė, man yra 15 metų. Mokausi Kazio Griniaus gimnazijos pirmoje klasėje, šiais metais baigsiu ketvirtuosius, bei paskutiniuosius metus, Kazlų Rūdos Rimvydo Žygaičio menų mokykloje.

Menų mokyklą pradėjau lankyti šeštoje klasėje, nes tuo metu dėsčiusi dailės mokytoja man pasiūlė mokytis dailės, nors tada vis dar piešiau žmones kaip pagaliukus, bet sutikau.

Iki dailės mokyklos nesidomėjau niekuo, kas buvo susiję su daile ir nemaniau, kad vėliau gyvenime turėsiu kažką bendro su menais, bet labai greit pakeičiau šią nuomonę, o dabar savęs neįsivaizduočiau, jei nebūčiau pradėjusi mokytis ir dabar nepieščiau. Šiuo metu daugiausiai piešiu aliejiniais dažais, grafitu ir akvarele“.

Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklos nuotraukos

Sūduvos gidas

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE