Kazlų Rūdos miesto šventės metu bus ribojamas eismas gatvėse!

Jau šį savaitgalį Kazlų Rūda švęs miesto šventę, kurioje labai laukiame Jūsų ir tikimės atvykstančio gausaus būrio svečių.

Iš anksto atsiprašome už nepatogumus, kuomet bus ribojamas eismas Atgimimo ir Vytauto gatvėse, o šventės žiūrovai ir svečiai vienam vakarui įsikurs aplinkinėse mūsų miesto centro ir senamiesčio gatvėse. Šių priemonių reikia tam, kad būtų galima saugiai ir patogiai švęsti Kazlų Rūdos šventę.
Šiemet, pakeitusi pavadinimą ir atsisakiusi „Rugsėjo fiestos”, Kazlų Rūdos šventė žada nepamirštamų įspūdžių visų muzikinių skonių bei amžiaus žiūrovams. Šventės kulminacija – legendinės Gyčio Paškevičiaus dainos, kurias žino ir dainuoja visa Lietuva.
Šių metų šventė bus išskirtinė tuo, jog bene pirmą kartą ji vyks miesto centre, Atgimimo ir Vytauto g. Norime išmėginti galimybę tokius renginius daryti miesto širdyje, todėl nusprendėme pamėginti ir įvertinti tokias patirtis.
Eismo apribojimai:
Nuo penktadienio (rugsėjo 6 d.) 11.00 val. iki sekmadienio (rugsėjo 8 d.) 14.00 dalinai bus ribojamas eismas Vytauto g.

Nuo šeštadienio (rugsėjo 7 d.) 6.00 iki sekmadienio (rugsėjo 8 d.) 07.00 val. bus ribojamas eismas Vytauto g. atkarpoje nuo V. Borisevičiaus g. iki Vilniaus g.
Nuo šeštadienio (rugsėjo 7 d.) 6.00 iki sekmadienio (rugsėjo 8 d.) 07.00 val. bus ribojamas eismas V. Kudirkos g. (atkarpoje nuo iki Vilniaus g.) ir Atgimimo g.

 

Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE