KAZLŲ RŪDOS POLICIJOS KOMISARIATAS VYKDĖ PRIEMONĘ „PSICHOAKTYVIŲJŲ MEDŽIAGŲ VARTOJIMO PREVENCIJA ŠVIETIMO ĮSTAIGOSE“

2016 gruodžio 14 d. Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau -apskr. VPK) Kazlų Rūdos policijos komisariatas, bendradarbiaudamas su Marijampolės pataisos namų kinologijos skyriumi, vykdė prevencinę priemonę „Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija švietimo įstaigose“. Priemonės tikslas – patikrinti ar mokiniai neturi psichoaktyviųjų  medžiagų,  neleistinų daiktų.

Netikėto reido metu buvo lankytasi Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje ir Kazlų Rūdos pagrindinėje mokykloje . Nustatyti 3 pažeidimai: 1 pagal LR ATPK 185 (6) str. 1d. ( Jaunesnių kaip aštuoniolikos metų asmenų tabako gaminių ar susijusių gaminių rūkymas (vartojimas) ar jų turėjimas  ir 2 pagal LR ATPK 163 str.(2) – akcizinės prekės.  Pažeidimų pagal LR ATPK 44 str. (narkotinės medžiagos) nenustatyta.

Priemonėje kartu su pareigūnais dalyvavo atstovai iš Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus, Vaikų teisių apsaugos skyriaus bei Socialinės paramos ir sveikatos priežiūros skyriaus.

Už pagalbą vykdant prevencinę priemonę nuoširdžiai dėkojame kinologams Mindaugui Ruzui, Dovilei Žalnierukynaitei, Edmundui Sakalauskui bei Tomui Tamašauskui.

Marijampolės apskr. VPK Kazlų Rūdos PK informacija

2-mokykloje

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE