Ketvirtadienį Vilkaviškio rajono savivaldybėje lankėsi naujasis Prancūzijos koncerno „Veolia“ valdomos šilumos tiekimo bendrovės „Litesko“ generalinis direktorius Alexander’as Husty’s.

Svečias atvyko ne tik prisistatyti ir susipažinti su Vilkaviškio savivaldybės vadovais, bet ir aptarti svarbius klausimus prieš artėjantį naująjį šilumos tiekimo sezoną.

Vadovauti šilumos tiekimo bendrovei „Litesko“ Alexander’as Husty’s pradėjo nuo š. m. birželio. Iki tol jis ėjo šios bendrovės generalinio direktoriaus pavaduotojo pareigas, buvo „Vilniaus energijos“ viceprezidentas.

Kartu su svečiu atvyko bendrovės komercijos direktorius, Lietuvos šilumos teikėjų asociacijos tarybos pirmininkas Rimantas Germanas bei UAB „Litesko“ filialo „Vilkaviškio šiluma“ vadovas Juozas Bartaškevičius.

Svečius priėmė Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Mero pavaduotojas Kazys Kiaulakis, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas bei jo pavaduotoja Daiva Riklienė. Susitikime taip pat dalyvavo UAB „Vilkaviškio šilumos tinklai“ direktorius Edgaras Balšaitis.

Prisistatydamas Alexander‘as Husty‘s dėkojo Merui ir kitiems Savivaldybės vadovams už priėmimą ir minėjo, kad vadovauja ne tik UAB „Litesko“, bet yra ir Prancūzijos-Lietuvos prekybos rūmų prezidentas.

Susitikime A. Husty‘s pabrėžė, kad jo vadovaujama UAB „Litesko“ ir toliau sieks diegti aukščiausios kokybės paslaugų tiekimo standartą, rūpintis kokybišku šilumos tiekimu ten, kur teikia šią paslaugą ir remti pradėtą biokuro revoliuciją Lietuvoje.

Šiuo metu „Litesko“ valdo Alytaus, Biržų, Druskininkų, Kelmės, Marijampolės, Telšių, Vilkaviškio šilumos ūkius.

Kalbėdamas apie mūsų rajone teikiamas šilumos tiekimo paslaugas, A. Husty‘s prioritetinėmis įvardino tas investicijas, kurios ir ateityje kurs pridėtinę vertę. Naujasis vadovas įsipareigojo peržiūrėti visus šiuo metu jau parengtus investicinius planus ir įgyvendinti tik tuos, kurie teiks realią naudą Vilkaviškio rajono gyventojams bei bus paremti ekonomiškiausiais sprendimais.

Kartu su Savivaldybės vadovais svečiai detaliau aptarė Virbalio, Kybartų ir Vilkaviškio šilumos tiekimo klausimus.

Taip pat jau ruošiamasi ir sutarties su Vilkaviškio rajono savivaldybe pabaigai, kuri baigiasi 2020 metais. Šiuo metu yra peržiūrimas visas UAB „Litesko“ filialo Vilkaviškyje turtas, kuris daugeliu atvejų yra nusidėvėjęs, vyksta inventorizavimo, likutinės vertės apskaičiavimo darbai. UAB „Litesko“ atstovai ketina tai padaryti iki rugsėjo mėnesio.

Rugsėjį planuojamas kitas susitikimas su UAB „Litesko“ atstovais, kuriame bendrovė įsipareigojo pateikti Savivaldybės vadovams detalius turto inventorizavimo rezultatus, aptarti, ar jie tenkina Vilkaviškio rajono savivaldybę ir ieškoti ekonomiškai naudingiausių sprendimų ateities investicijoms.

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X