Klausučių bendruomenė paminėjo 15 metų sukaktį ir kultūros namų salės atidarymą

Gegužės 12-oji buvo ypatinga Klausučių kaimo bendruomenei. Čia paminėtos net dvi svarbios šventės – Klausučių kaimo bendruomenės veiklos 15 metų sukaktis ir atnaujintos Klausučių kultūros namų salės atidarymas.

Klausučių kaimo bendruomenės pirmininkas Ramūnas Puodžiūnas pasirūpino įspūdinga švente ir sukvietė kartu pasidžiaugti bendruomenės narius, draugus, partnerius, rėmėjus, kolegas iš kitų bendruomenių.

Renginys vyko atnaujintoje kultūros namų salėje, o susirinkusieji gėrėjosi puikiai atliktais darbais ir neatpažįstamai pasikeitusiu vaizdu. Pirmininkas nuoširdžiai dėkojo visiems, kurie prisidėjo, kad Klausučių kultūros namų salė vėl atgytų ir taptų tikru traukos centru ne tik čia gyvenantiems žmonėms, bet ir Klausučių svečiams.

Pasveikinti bendruomenės narių atvyko daug garbingų svečių, partnerių, rėmėjų, tarp kurių ir Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Savivaldybės vadovas pasidžiaugė veikliu ir darbščiu Klausučių kaimo bendruomenės pirmininku, dėkojo jam už entuziazmą ir nuoširdžią veiklą bendruomenės labui. Taip pat padovanojo bendruomenei žibintą, kuris simbolizuoja vienybės židinį, linkėdamas, kad jis niekada neužgestų, o burtų ir jungtų bendruomenę naujoms idėjoms ir darbams.

Šventiniame vakare skambėjo daug sveikinimo žodžių. Pasveikinti bendruomenės atvyko Seimo narys Juozas Olekas, Vilkaviškio krašto vietos veiklos grupės atstovės Asta Jurevičienė ir Ingrida Čivinskienė, Vilkaviškio kultūros centro direktorė Renata Medelienė kartu su kolegėmis iš kultūros centro padalinių, UAB „Gintrėja“ vadovas Gintaras Brokevičius su žmona, verslininkė Eglė Jočienė, Klausučių seniūnijos darbuotojos, kaimyninių kaimų bendruomenių atstovės. Renginio metu pagerbti ir bendruomenei nusipelnę jos nariai. Pirmininkas R. Puodžiūnas kiekvienam jų įteikė po padėką ir gėlės žiedą, dėkojo jiems už jų nuoširdžią pagalbą.

Susirinkusius linksmino vokalinės studijos „Akimirka“ dainininkai (vadovė Edita Linkevičienė). Vakarinėje programoje svečiai mėgavosi grupės „Projektas“ koncertu.

Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas