Kviečiame į vietos valdžios ir verslo atstovų diskusiją

Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje (S. Nėries g. 1, Vilkaviškis) gegužės 24 d. (ketvirtadienį), 16 val. organizuojamas Vilkaviškio rajono savivaldybės valdžios ir verslo atstovų susitikimas.

Susitikimo metu diskutuosime valstybinės žemės nuomos mokesčio, nekilnojamojo turto mokesčio, bei žemės mokesčių tarifų klausimais.

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Finansų ir biudžeto skyrius administruoja valstybinės žemės nuomos mokestį, vykdo šio mokesčio surinkimą, kontrolę ir apskaitą, vykdo nuomos mokesčio už valstybinę žemę apskaičiavimą. Kitus mokesčius administruoja Valstybinė mokesčių inspekcija, tačiau jų dydžius ir (ar) lengvatas sprendimu tvirtina Vilkaviškio rajono savivaldybės taryba. Įvertinus, kad daug diskusijų sulaukė valstybinės žemės nuomos mokesčio, nekilnojamojo turto mokesčio, bei žemės mokesčių tarifai ir rengiami sprendimo projektai: dėl nekilnojamojo turto mokesčio tarifų 2019 metams nustatymo, dėl žemės mokesčio tarifų nustatymo 2019 metams,  dėl neapmokestinamojo žemės sklypo dydžio nustatymo 2018 metams, dėl valstybinės žemės nuomos mokesčio tarifų ir lengvatų nustatymo 2018 metams, dėl fiksuotų pajamų mokesčio dydžių, taikomų įsigyjant verslo liudijimus 2019 metais vykdomai veiklai, nustatymo ir tvirtinimo, – verslo atstovus kviečiame valdžios ir verslo atstovų bendrai diskusijai.

Kviečiame susitikime dalyvauti Vilkaviškio savivaldybėje veikiančių įmonių vadovus ar jų atstovus.

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE