Kybartų ,,Sveikata“ patyrė pralaimėjimą

Kybartų klubas patyrė pralaimėjimą / FK ,,Sveikata" nuotr.

Kybartų „Sveikata“ ekipos sirgaliai antradienio vakarą rinkosi į Vilkaviškio miesto stadioną gausiai, nemažai buvo ir jaunųjų klubo sportininkų, organizuotai atvykusių palaikyti komandos iš šiuo metu vykstančios stovyklos.

Daug kas tikėjosi ir pergalės, bet….

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, nors šeimininkai pirmame kėlinyje žaisdami pavėjuj ir turėjo nedidelę teritorinę persvarą, prieš varžovų baudos aikštelę „klimpo“ ir dažniausiai prarasdavo kamuolius. Neatnešė sėkmės ir kelios standartinės situacijos, smūgiai iš tolimesnio atstumo. Neturėjo pirmoje rungtynių pusėje ypatingų sunkumų i kybartiečių gynyba, tad logiškas ir rezultatas po pirmo kėlinio – 0:0.

Deja, antroji rungtynių pusė išryškino ir Suvalkiečių silpnąsias puses. Nuo pat pradžių aktyviau pradėję žaisti svečiai surengė kelis pavojingus išpuolius, po vieno iš jų kybartiečius nuo nemalonumų gelbėjo vartus gynęs Justinas Popiera. Kybartų „Sveikata“ žaidėjai bandė aktyvinti veiksmus varžovų aikštės pusėje, bet klaidos paprastose situacijose, neteisingi sprendimai neleido sukurti kažko įsimenamo ar aštraus. Tuo tarpu atkutę jonaviečiai kartas nuo karto aštriai kontratakuodavo ir priversadavo mūsų žaidėjus nervintis, daryti klaidas.

Deja, viena iš jų antro kėlinio viduryje tapo lemtinga – varžovai perėmė kamuolį baudos aikštelėje ir išsiveržė į priekį.

Rankų nesudėję kybartiečiai bandė aktyvinti žaidimą, lyginti rezultatą, tačiau turbūt būtų sąžininga pasakyti, kad aštriau kontratakavę svečiai buvo arčiau antro įvarčio, nei kad šeimininkai – išlyginamojo. Paskutiniai bandymai pramušti svečių gynybą tolimais „šūviais“ sėkmės irgi neatnešė – tad teisėjo švilpukas paskelbė pelnytą svečių pergalę.

Kybartų ,,Sveikata“ inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE