Kybartus jau puošia įžiebta Kalėdų eglė

Kybartiečiai jau gyvena didžiųjų metų švenčių laukimu. Keletą metų iš eilės jie pirmieji visame rajone įžiebia savo žaliaskarę.

Lapkričio 30 d. visi susirinkusieji į šventę grožėjosi margaspalve eglute, fejerverkais, juos sveikino Kalėdų senelis, Savivaldybės ir miesto vadovai, svečiai. Į eglės įžiebimo šventę sugužėjusiems vaikams ir jų tėveliams prasmingo ir jaukaus didžiojo stebuklų laukimo linkėjo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Susirinkusius sveikino Lietuvos Respublikos seimo narys Juozas Oleka, Pasaulio kybartiečių pirmininkas Leonas Narbutis. Visiems susirinkusiems ramybės ir gražių ateinančių švenčių linkėjo Kybartų seniūnijos seniūnas Romas Šunokas.

Šventėje netrūko nei staigmenų, nei linksmybių, o ypač patiems mažiausiems, kurie su nekantrumu laukė pasirodančio Kalėdų senelio. Tik pasirodęs jis negailėjo visiems saldainių ir, paraginęs visus skaičiuoti sekundes, įžiebė margaspalvę eglutę. Įžiebus eglutę, miestą nušvietė šventiniai fejerverkai. Po šventės visi patraukė į kultūros centrą, kuriame vyko grupės „Dar“ koncertas.

 

Vilkaviškio savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas