L. Mikelevičienė: „Sūduva“ labai norėjo mane matyti savo klube

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionė Marijampolės „Sūduva“ savo gretos jau turi subūrusi nemažai žaidėjų. Vien šią vasarą sudarytos penkios naujos sutartys su žaidėjomis, tarp kurių net trys Lietuvos rinktinės narės. Viena tokių – fantastiškai praėjusį sezoną sužaidusi Lina Mikelevičienė.

182 cm ūgio puolėja praėjusiame sezone tiesiog siautėjo ir rinko net po 16,4 taško (trečias rezultatas LMKL).

Portalas bcsuduva.lt pakalbino „Sūduvos“ narę, kuri pasidalino savo įspūdžiais apie savo naująją komandą ir kaip leidžia vasarą.

– Ar po sėkmingo sezono turėjai pasiūlymų iš kitų komandų? Kodėl nusprendei pasirinkti būtent “Sūduvos” komandą?
–Turėjau pasiūlymų Lietuvoje ir užsienyje, tačiau aš turiu šeimą, mažą vaiką, todėl apsisprendžiau likti Lietuvoje. Taip pat jaučiau, jog „Sūduva“ labai norėjo mane matyti savo klube bei dėjo į mane daug laiko ir pastangų.

 – „Sūduvai“ nuo kito sezono vadovaus Tadas Stankevičius. Ką esi girdėjusi apie šį trenerį, galbūt teko kartu dirbti praeityje?
– Girdėjau teigiamų atsiliepimų, tačiau asmeniškai dirbti neteko. Visgi, bus puiki proga.

– Į Marijampolę, atvyksta tavo bendraklubė – Justina Matuzonytė ar Marijampolėje jausiesi jaukiau dėl to?
– Smagu, jog Justina prisijungė prie mūsų kolektyvo, tačiau „Sūduvos“ komandoje daug žaidėjų pažįstu. Esame kartu žaidusios tiek klubiniame krepšinyje, tiek Lietuvos rinktineje.

–Kaip leidi savo laisvalaikį ir ruošiesi artėjančio sezono kovoms?
–Šiuo metu daugiau laiko skiriu poilsiui ir šeimai, sūneliui. Turiu vienerių metukų sūnų, tad stengiuosi praleisti su juo kuo daugiau laiko, poilsiaujam prie jūros, ilsimės, keliaujam.

–Sūduva” jau beveik sukomplektuota, kaip manai, kokią komandą kol kas pavyko surinkti?
­–
Žiūrint „ant popieriaus“, sudėtis tikrai nebloga, galime kovoti dėl medalių, o kokios spalvos parodys laikas. Sunku pasakyti, kaip susikomplektuos kitos komandos.

–Apibūdink savo patirtį Lietuvos rinktinėje?
Manau kaip ir kiekvienai žaidėjai, rinktinė yra garbė ir atsakomybė. Bet kokiu atveju, tai puiki vieta patobulinti savo įgudžius ir pasisemti patirties.

„Sūduva“ pasiruošimą naujajam sezonui pradės rugsėjo 1 d.

Asmeninio archyvo nuotrauka.

 

 

 

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.