Laiko rate

Gegužės 30 d. Gudelių padalinio bibliotekininkė Asta Urkienė pakvietė buvusius ir esamus Gudelių mokyklos bendruomenės narius į apskrito stalo diskusiją „Laiko rate…“. Šis renginys vienas iš Petro Kriaučiūno Viešosios bibliotekos Gudelių padalinio vykdomos programos „Mano biblioteka“ veiklų, siekiant palaikyti ryšį su miestelio bendruomene. Renginys, skirtas rugpjūčio mėnesį veiklą baigiančiai Gudelių mokyklai.

Susirinkę bendruomenės nariai, dirbusios mokytojos apžvelgė mokykloje vykusias veiklas, peržiūrėjo skaidres, kuriose užfiksuotos mokyklą baigusių mokinių laidos: nuo I-osios abiturientų laidos, kuri mokyklą baigė 1958 m. iki šių metų paskutiniųjų pradinukų. Prisiminta mokyklos istorija, kuri prasidėjo 1987 metais ir visi, kurie daug metų savo širdį ir žinias atidavė garsinant mokyklą. Paminėti ir bendri darbai bei projektai su biblioteka, moksleivių tėvais.

Mokykla – tai bendruomenė. Nors mokyklos nebelieka, tačiau laikas ir toliau brenda per akmenuotas brastas, tad tikimės, kad kiekvienas lankęs Gudelių mokyklą toliau kops į savo „kalną“ – pasiekimų ir tobulėjimo.

Dėkojame visiems už bendradarbiavimą su biblioteka.

Marijampolės P.Kriaučiūno viešosios bibliotekos informacija 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X