Lietuvos automobilininkų sąjungos jaunieji dviratininkai – geriausiųjų Europos komandų dešimtuke

Budapešte vykusiame 33-iajame Europos saugaus eismo konkurse ETEC 2018 Lietuvos automobilininkų sąjungos (LAS) jaunųjų dviratininkų komanda užėmė 10-ą vietą. Šioje komandoje Lietuvą atstovavo ir du Vilkaviškio rajono mokiniai.

Konkurse iš viso varžėsi 23 komandos iš įvairių Europos šalių. Mokiniams teko atlikti 9 teorines kelių eismo taisyklių ir dviračio vairavimo praktines užduotis. Viena iš įdomiausių, neįskaitinių užduočių – išmanusis dviratis, kuris suteikia galimybę virtualiai važiuoti miesto gatvėmis, laikantis Kelių eismo taisyklių.

Moksleiviai ne tik dalyvavo intensyviose varžybose, bet ir turėjo progą susipažinti su Budapeštu, jo apylinkėmis, galėjo paplaukioti Dunojaus upe, apsilankyti Vengrijos parlamente.

Lietuvos komandos dalyvavimą Europos saugaus eismo konkurse Budapešte finansavo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

Pagrindinis šio konkurso tikslas – skatinti moksleivius laikytis kelių eismo taisyklių, lavinti dviračio vairavimo įgūdžius, skleisti saugaus ir kultūringo elgesio pavyzdžius mūsų keliuose ir gatvėse.

 

Vilkaviškio savivaldybės informacija.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas