Lapkričio 27 d. Lekėčių vaikų dienos centro vaikai turėjo neįkainojamą patirtį – apsilankė Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijoje ir kartu su šalies Prezidentu ir pirmąja ponia bei daugiau kaip 200 vaikų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos bei Lenkijos lietuviškų mokyklų, įžiebė Prezidentūros šventinę eglutę.
Vaikus džiugino spektaklis „Kalėdų Senis ir Besmegenis“ bei gautos dovanos, tačiau didžiausią įspūdį paliko šventinė Prezidentūros aplinka ir susitikimas su Prezidentu bei pirmąja ponia, kurie dalijosi šiltomis šypsenomis ir linkėjo gražių švenčių!
Tikime, kad prisiminimai apie šią patirtį dar ilgai džiugins!

