Liberalų kandidatas į Marijampolės merus – S.Skinkys

Liberalų sąjūdis kandidatu į Marijampolės merus iškėlė miesto verslininką (33 m.) Saulių Skinkį. Pagrindiniu savo darbo tikslu, tapus meru, liberalas įvardija būtinybę išbudinti „miegantį“ ir gyventojų dėl to netenkantį miestą.

„Gyvendamas Marijampolėje mačiau jos raidą nuo pat nepriklausomybės atgavimo. Miestas keitėsi, gražėjo. Nepaisant to iš čia išvyko daugybė žmonių, jaunų šeimų, kurios Marijampolėje neranda gerai apmokamo darbo, kokybiškų paslaugų. Nenoriu, kad Marijampolę ištiktų kitų miestų, kuriuose lieka gyventi tik vyresnio amžiaus žmonės, likimas“, – sako S.Skinkys.

Liberalas įsitikinęs, kad Marijampolė turi tapti patraukliausiu miestu smulkiam ir vidutiniam verslui. „Ekonominė zona neturi apsiriboti tik vienu stambiu investuotoju. Miesto stiprybė yra stiprus smulkus verslas, kuriam savivaldybė turi skirti visą įmanomą pagalbą“, – sako kandidatas į merus.

Kitas būsimo mero darbo prioritetas – komunalines paslaugas gyventojams ir verslui teikiančių įmonių veiklos peržiūra. Tai padėtų sumažinti kainas už paslaugas.

Jis taip pat ruošiasi skirti daugiau dėmesio sodų bendrijoms, kuriose gyvena daug naujakurių. Būtina gerinti sodų bendrijų infrastruktūrą – kelius, vandentiekį, kad čia gyvenantys žmonės jaustųsi pilnaverčiai miestiečiai.

„Socialinės paslaugos senjorams bei kitoms jautrioms grupėms turi būti teikiamos operatyviai, turi būti pritaikytos prie greitai kintančių paslaugų gavėjų poreikių“, – kitą senstančio miesto problemą įvardijo S.Skinkys.

Liberalų kandidatas į miesto merus gimė Marijampolėje 1983 m. Jis baigė 7-ąją, “Ryto” vidurinę mokyklą, vėliau politologijos bakalauro studijas Kauno Vytauto Didžiojo universitete bei tapo tarptautinio verslo administravimo magistru Kauno Technologiniame universitete. Grįžęs į gimtąjį miestą jis vadovauja įmonei, kuri dirba tarptautinių krovinių pervežimo srityje. Yra vedęs, turi dvi dukras.

Liberalų sąjūdžio informacija 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X