Lietuvos giminės: kokios pavardės populiariausios Kazlų Rūdos krašte

Visuomenėje gajus mitas, kad Lietuvoje populiariausios giminės yra Kazlauskai, Petrauskai ir Jankauskai. Nuo šiol šį teiginį galima pagrįsti realiais skaičiais – Gyventojų registre sukauptais duomenimis, būtent šios trys pavardės puikuojasi populiariausių Lietuvos pavardžių viršūnėje. O ar žinote, kokios giminės gausiausios Jūsų krašte?

Pati populiariausia pavardė šalyje yra Kazlauskaitė – jų visoje Lietuvoje galima sutikti beveik 5,2 tūkstančio. Po jos pagal gausumą seka Jankauskaitės bei Petrauskaitės, kurių yra po kiek daugiau nei 5 tūkstančius. Toliau seka šių moterų ir merginų tėvai, broliai, pusbroliai, dėdės, seneliai ir kiti vyriškosios lyties giminės atstovai – Kazlauskai, Jankauskai ir Petrauskai.Populiariausių pavardžių dešimtuke taip pat galima rasti Lietuvoje gausiai gyvenančių Stankevičių ir Stankevičiūčių, Kazlauskienių bei Vasiliauskaičių.

Nors minėtos pavardės yra dažniausiai sutinkamos vertinant visos šalies statistiką, tačiau analizuojant atskirus regionus ir savivaldybes, tendencijos gali būti ir kitokios. Štai Kazlų Rūdos savivaldybėje daugiausiai yra Stankevičiūčių (112), Stankevičių (111) ir Stankevičienių (66). Tarp jūsų krašte populiariausių pavardžių taip pat yra Žemaitis, Žukauskaitė, Vyšniauskas, Kazlauskaitė, Vyšniauskaitė, Vosylius ir Žemaitytė.

 

Registrų centro informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE