Linksmi ir laimingi vaikai Kazlų Rūdoje!

Viešosios įstaigos „Vaiko labui“ kolektyvas sveikina Kazlų Rūdos savivaldybės pedagogus su naujais mokslo metais. Visiems linki turtingų ieškojimų ir netikėtų atradimų, tvirtumo ir stiprybės įgyvendinant savo kūrybinius sumanymus, ugdant motyvuotą, drąsų ir iniciatyvų jaunimą.  Daugiau nei 17 metų organizacija siekia padėti vaikams augti linksmais ir laimingais, kurti jiems emociškai saugesnę aplinką, stengiasi, kad vaikai  užaugtų emociškai sveiki.

Įstaiga įgyvendina tarptautines ankstyvosios prevencijos programas „Zipio draugai“ ir „Obuolio draugai“, kurios moko ikimokyklinio ir pradinio  mokyklinio amžiaus vaikus įveikti stresus ir kasdienius sunkumus, ieškoti būdų susitvarkyti su jausmais, įtvirtina vaiko gebėjimą naudotis parama ir ją teikti, ugdo vaikų empatiją.  Sukurta ir vykdoma programa „Įveikiame kartu“, kuri yra skirta vyresniems pradinių klasių mokiniams. Tai į vaiko ir šeimos socialinių gebėjimų ugdymą orientuota ankstyvosios prevencijos programa, padedanti ugdyti vaikų emocinių sunkumų įveikimo gebėjimus.

Džiugu, kad 2019–2020 m. m. programoje „Zipio draugai“ dalyvaus  Kazlų Rūdos pradinė mokykla, Kazlų Rūdos „Elmos“ mokykla-darželis, Kazlų Rūdos sav. Jankų pagrindinė mokykla, Kazlų Rūdos „Saulės“ mokykla, Kazlų Rūdos sav.  Plutiškių gimnazija.  Programas „Obuolio draugai“ ir „Įveikiame kartu“ įgyvendins Kazlų Rūdos pradinė, Kazlų Rūdos sav. Jankų pagrindinė mokyklos bei Kazlų Rūdos sav.  Plutiškių gimnazija.

 

Kazlų Rūdos savivaldybės informacijos informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE