LVK narys “Philip Morris International” – geriausių pasaulio darbdavių sąraše

Lietuvoje veikiančios abi „Philip Morris International“ atstovybės ketvirtus metus iš eilės pateko į geriausių darbdavių (angl. Top Employers) sąrašą. Jį paskelbė tarptautinį tyrimą atliekantis nepriklausomas Nyderlandų institutas „Top Employers Institute“.

„Lietuvos verslo konfederacija (LVK) vertina ir džiaugiasi  savo nario tarptautiniu įvertinimu bei tikisi, kad aukštai iškelti standartai ateityje dar kils, tai svarbu ir darbuotojams, ir verslo partneriams bei visuomenei“, – pažymėjo LVK prezidentas Valdas Sutkus.

„Mes kryptingai siekiame sukurti aplinką, kurioje darbuotojai matytų aiškias karjeros galimybes, galėtų mokytis ir tobulėti ne tik kaip profesionalai, bet ir kaip asmenybės, turinčios savo pomėgius ir svajones. „Philip Morris“ Lietuvoje siūlo išskirtines nuolatinių mokymų programas ir diegia bei stiprina įvairias lyderystės ugdymo iniciatyvas. Šis pripažinimas patvirtina, jog kompanijos pastangos yra teisingos ir vertinamos. Mes tuo didžiuojamės“, – sakė generalinis direktorius Baltijos šalims, Mindaugas Dacys.

„Top Employers Institute“ tarptautinio verslo plėtros direktoriaus Dennis Utter teigimu, visos sertifikuojamos kompanijos yra vertinamos pagal aukščiausius tarptautinius „HR Best Practices Survey“ standartus. Tyrime dalyvaujančios įmonės turi atitikti griežtus talentų valdymo strategijų kūrimo, darbo jėgos planavimo, naujų darbuotojų integravimo, mokymosi ir tobulėjimo programų, atlyginimų bei priedų sistemų sudarymo ir lyderystės ugdymo sritims taikomus kriterijus. Tarptautinės audito bendrovės „Grand Thornton“ atliekamas auditas užtikrina gautų rezultatų skaidrumą ir vientisumą.

„Mūsų atliktas tyrimas patvirtino, kad UAB „Philip Morris Lietuva“ ir UAB „Philip Morris Baltic“ darbuotojai turi išskirtinę darbo aplinką bei galimybę dalyvauti kūrybinėse iniciatyvose, apimančiose įvairias motyvavimo ir veiklos vertinimo sistemas, kurios puikiai atspindi „Philip Morris“ organizacijos kultūrą“, – sakė D.Utter.

Geriausių darbdavių sąrašas sudaromas atliekant išsamų, visame pasaulyje pirmaujančių įmonių, tyrimą. Jo metu institutas vertina kompanijas, kurios sukuria išskirtines darbo sąlygas, prisideda prie darbuotojų augimo ir profesinio tobulėjimo, bei nuolat siekia gerinti įdarbinimo praktikas.

Šiemet geriausio darbdavio sertifikatus gavo daugiau nei 1300 įmonių, veikiančių 116 šalių visame pasaulyje. Iš jų buvo sertifikuotos 45 „Philip Morris International“ atstovybės, veikiančios Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Afrikoje ir Pietų Amerikoje.

lvk.lt informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.