LVK organizuoja socialinę iniciatyvą – projektą „Aš myliu savo įmonę”

Kreipiamės į Jus su prašymu pasidalinti žinia su savo nariais apie LVK organizuojamą socialinę iniciatyvą – projektą „Aš myliu savo įmonę”:

„Lietuvos verslo konfederacija jau penktus metus iš eilės kviečia Lietuvos įmones dalyvauti socialinėje iniciatyvoje verslui – „Aš myliu savo įmonę“.

Sėkminga įmonė sunkiai įsivaizduojama be atsidavusių, savo darbą vertinančių bei mylinčių darbuotojų. Siekdami stiprinti Lietuvos įmonių mikroklimatą, gerinti darbuotojų ir darbdavių santykius, ugdyti darbuotojų lojalumą ir komandinę dvasią, projekto organizatoriai kviečia visas Lietuvos įmonės priimti iššūkį ir parodyti visuomenei vidinę organizacijos kultūrą, puoselėjamas vertybes ir kuriamas įmonės tradicijas.

Norėdami dalyvauti projekte šiais metais, darbuotojai savo meilę įmonei turi išreikšti sukurdami iki 2 min. trukmės filmuką, kuris bus talpinamas oficialiame „Aš myliu savo įmonę” puslapyje.

Detalesnę informacija apie projekto sąlygas rasite prisegtuke bei projekto internetinėje svetainėje http://www.myliusavoimone.lt.

Iškilus papildomiems klausimams, kviečiame kreiptis el.p. Julija@lvk.lt.”

LVK informacija 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X