Marijampolėje atsiras dar viena erdvė sportininkams

Marijampolėje atsiras dar viena erdvė sportui / Marijampolės savivaldybės administracijos nuotr.

Marijampolės savivaldybė iš Valstybės įmonės „Turto bankas“ perėmė buvusią Marijampolės kolegijos sporto salę P. Armino gatvėje. Šis sprendimas buvo priimtas sužinojus, kad Marijampolės kolegija šios salės atsisakė ir ji liko nenaudojama, o ilgainiui tapo ir apleista.

Šiandien Marijampolės savivaldybės vadovai kartu su Tarybos nariu Dariumi Kemeraičiu ir Marijampolės sporto centro direktoriumi Karoliu Bauža nuvyko apžiūrėti patalpas ir aptarti, kaip geriausiai jas būtų išnaudoti sporto reikmėms.

Patalpoms tikrai reikia bent jau kosmetinio remonto, atskirų elektros ir šilumos sistemų įvadų, stogo atnaujinimo ir tvarkos visur, nes ilgai stovėjęs nenaudojamas pastatas yra apleistas.

Pasak Marijampolės savivaldybės vicemero Artūro Visockio, planuojama šią sporto salę perduoti Marijampolės sporto centrui: „Jeigu galime sakyti, kad Marijampolėje yra puikių renovuotų stadionų, kuriais gali naudotis ir sportininkai, ir visuomenė, tai sporto salių tikrai trūksta. Šiandien apžiūrėta salė yra tikrai pakankamai geros būklės ir puikiai tinkama tiek krepšinio, tiek tinklinio treniruotėms. Taip pat yra ir ne viena nemaža patalpa, kuriose galima vykdyti kitų sporto šakų treniruotes. Esu tikras, kad Marijampolės sporto centro vadovybė atras geriausius sprendimus jas panaudoti“.

Paklaustas, ar sporto centro auklėtiniams P. Armino gatvėje esanti salė bus patogiai pasiekiama, vicemeras patikino, kad netoli yra viešojo transporto stotelė, o prisiminus ankstesnius laikus, šioje salėje visuomet „virė“ gyvenimas: vykdavo ir treniruotės, ir varžybos, netrūkdavo ir žiūrovų. „Labai norėtųsi, kad ši vieta vėl virstų gyva ir būtų kupina šurmulio“, – viltį išsakė A. Visockis.

Karolis Bauža taip pat jau dėlioja planus, kokių sporto šakų sportininkai galėtų naudotis šia sporto baze: „Salė išties puikiai pasitarnaus tinklininkams, matau ir patalpas, kurios puikiai tiktų treniruočių salei, turiu minčių ir kokios kitos sporto šakos galėtų atrasti vietą čia. Tačiau pirmiausiai būtina atlikti remontą ir sutvarkysi būtiniausius dalykus, kad visi čia sportuojantys galėtų jaustis patogiai ir jaukiai“.

Planuojama, kad nedelsiant imantis darbų, sporto salė sportininkus pasitikti galėtų jau šį rudenį.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE