Marijampolėje lankėsi Marijampolės garbės pilietis Clemensas Rottinghausas

Vakar savivaldybėje lankėsi Marijampolės garbės pilietis Klemensas Rotinghausas (Clemens Rottinghaus) iš Vokietijos. Svečias atvyko kartu su bičiuliais: Vilkaviškio garbės piliečiu Alfonsu Hopingu (Alfons Hoping ir jo žmona Margareta (Margret Hoping) bei Johanu Rechze (Johannes Rechzeh), su kuriais kartu lankosi Vilkaviškio vyskupijos CARITO organizacijoje.

Su svečiais susitiko Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis ir savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė  bei Investicijų ir verslo skatinimo skyriaus vyriausioji specialistė Virginija Kišonaitė.

Susitikimo metu Klemensas Rotinghausas išsakė savo mintis apie bendradarbiavimo su Vokietijos ekonomiškai stipraus Žemutinės Saksonijos regiono Vechtos rajono, kuriame gyvena  garbės pilietis,  verslininkais galimybių vystymą. Jis pasiūlė aptarti su Marijampolės verslo atstovais norus ir interesus užmegzti  dalykinius verslo kontaktus su Saksonijos Vechtos rajone veikiančiomis verslo įmonėmis. Ateityje pasirengti ir organizuoti Marijampolės ir Vokietijos verslo atstovų susitikimus, kuriuose būtų aptartos konkretesnės abiems šalims naudingų ekonominių  ir verslo ryšių užmezgimo bei plėtojimo galimybės.

Kita sritis, kurioje Klemensas Rotinghausas mato bendradarbiavimo ir abipusės pagalbos ir pasidalinimo patirtimi galimybes, socialinių įstaigų veikla ir socialinės paslaugos gyventojams, kurios Vokietijoje yra gana stipriai išvystytos. Ateityje galėtų būti planuojami pasikeitimai delegacijomis, kurių vizitų metu galėtų vykti mokymai ir pasidalinimas darbo patirtimi. Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė, trumpai pristatydama pokyčius socialinių paslaugų srityje, pritarė nuomonei, kad  dalykiniai vizitai, kurių metu socialinėje srityje dirbantys specialistai galėtų tobulinti savo kompetencijas ir įgyti  naujos patirties, būtų galimi bei naudingi.

Savivaldybės administracijos direktorius padėkojo Marijampolės garbės piliečiui Klemensui Rotinghausui ir jo bičiuliams už apsilankymą ir aptartus pasiūlymus dėl kontaktų užmezgimo bei bendradarbiavimo vystymo su savivaldybės, o galbūt ir regiono, verslininkais ir galimybių organizuoti ateityje mokymus bei pasikeitimo patirtimi vizitus socialinėje srityje dirbantiems specialistams.

„Draugiški bendradarbiavimo santykiai tarp skirtingų šalių savivaldybių, įvairių institucijų, verslo atstovų yra neįkainojami. Dėkoju jums, p. Klemensai Rotinghausai, už ilgalaikę paramą, kurią daug metų teikiate socialinėms įstaigoms, ir naujus puikius pasiūlymus bendradarbiavimui, kuriuos aptarėme šio susitikimo metu. Turime pasidaryti konkrečius darbus ir numatyti tolimesnius veiksmus, kad aptartos bendradarbiavimo galimybės ateityje duotų gerus rezultatus ir būtų abipusiškai naudingi“,–  susitikimo metu sakė administracijos direktorius K. Podolskis.

Svečiams buvo parodytas filmas apie Marijampolę, pasidalinta mintimis apie Klemenso Rotinghauso ankstesnius apsilankymus Marijampolėje, nuveiktus darbus bei būsimus susitikimus, kuriuose tikimasi užmegzti naujus bendradarbiavimo ryšius.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE