Marijampolėje nuskambėjo „Rasos lašeliai 2019″

Marijampolės kultūros centre vyko tradicinis respublikinis vaikų ir jaunimo muzikos festivalis „Rasos lašeliai 2019″.

Šių metų festivalyje vaikų ir jaunimo muzikiniai kolektyvai bei solistai iš visos Lietuvos surengė du koncertus, kuriuose skambėjo jų atliekamos dainos, o gerą koncertinių programų nuotaiką kūrė nuolatinis šios nuotaikingos šventės draugas  – šmaikštusis renginių vedėjas Žygis Stakėnas.

Festivalyje „Rasos lašeliai 2019″ dalyvavo daugiau kaip 50 kolektyvų, gražiausias dainas ir gerą nuotaiką dovanoja daugiau nei 600 dalyvių. Kultūros centras skambėjo nuo profesionaliai ir išradingai sudainuotų dainų, už kurias gausiai susirinkę žiūrovai negailėjo  plojimų.

Festivalio globėjas ,Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda pasveikino festivalio organizatorę Rasą Burinskienę ir padėkojo tradicinio festivalio sumanytojai bei visiems kolektyvų vadovams ir  dalyviams už kasmet kuriamą gražią  muzikos šventę Marijampolėje, už pastangas puoselėjant vaikų ir jaunimo vokalinius įgūdžius, ugdant vaikų meninius gebėjimus. Meras pasidžiaugė festivaliu, kuriame atsiskleidžia vaikų kūrybingumas ir saviraiška, gausiu dainorėlių giminaičių (tėvelių, senelių, tetų ir dėdžių) būriu, visais marijampoliečiais ir svečiais, atėjusiais paklausyti jaunųjų atlikėjų, ir palinkėjo smagaus, gražiausiomis dainomis skambančio laiko.

Festivalyje „Rasos lašeliai 2019″ kasmet dalyvauja Marijampolės popchoro „Kotita” bei dainos ir šokių studijos „Kotita” atlikėjai, o šiemet pirmą kartą debiutavo „Šaltinio” progimnazijos popgrupė „Šaltinis”.

Festivalį „Rasos lašeliai″ jau keturioliktus metus organizuoja popchoro „Kotita” vadovė Rasa Burinskienė kartu su Marijampolės kultūros centru ir būriu pagalbininkų, prisidedančių prie sklandaus festivalio organizavimo.  Festivalio pagrindinis rėmėjas –   Marijampolės savivaldybės administracija.

 

Marijampolės savivaldybės inf.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE