Marijampolėje praūžė 10-oji respublikinė „Gyvasties” sporto šventė

Šeštadienį Marijampolėje praūžė 10-oji respublikinė Lietuvos asociacijos „Gyvastis“ sporto šventė. Marijampolės profesinio rengimo centro salėje susitiko Vilniaus, Kauno, Alytaus, Vilkaviškio ir Marijampolės organizacijos „Gyvastis” padalinių nariai, žmonės, patyrę organų transplantaciją arba dar laukiantys jos. Šiais metais sulaukta rekordinio sportininkų skaičiaus, iš viso dalyvavo net septyniasdešimt septyni žaidėjai. Sportininkai savo jėgas išbandė septyniose sporto rungtyse: badmintone, baudų mėtyme, smiginyje, komandinėje šaškių rungtyje, ping-ponge, žiedų mėtyme ir bočioje.

Daugiausia dėmesio sulaukė badmintonas, nustebimo ir džiaugsmo sulaukė Alytaus vaikų komanda, kuriai bočios žaidime nebuvo lygių. Šių metų sporto žaidynių nugalėtoja tapo Alytaus komanda, surinkusi 28 taškus, nuo jų tik vienu tašku atsiliko Kauno komanda, surinkusi 27 taškus, trečioji liko Marijampolės–Vilkaviškio komanda, surinkusi 16 taškų, o ketvirtoje vietoje su trylika taškų liko praeitų metų nugalėtojai vilniečiai. Specialiai įsteigta Marijampolės sporto centro „Sūduva“ sunkiosios atletikos trenerio, Marijampolės savivaldybės tarybos nario Alvydo Kirkliausko taurė aktyviausiam žaidėjui taip pat iškeliavo į Dzūkiją – ją išsivežė alytiškis Richardas. „Ne tiek svarbu sportas, kiek bendravimas”, – sakė Marijampolės „Gyvasties” narys Vitas Jablonskis. Tačiau kalbinta sportininkė Irma iš Kauno pasakojo, kad pradėjus reguliariai bėgioti jos sveikatos rodikliai labai pagerėjo, tik, žinoma, svarbus saikas.

Organizatoriai dėkoja renginio rėmėjams: Lietuvos Respublikos Seimo nariui Kęstučiui Mažeikai – už medalius sportininkams, UAB „Mantinga“ – už kvepiančias bandeles, kuriomis žaidynių dalyviai galėjo vaišintis, Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriui Karoliui Padolskiui – už saldžią dovaną, Marijampolės savivaldybės tarybos nariui A. Kirkliauskui – už specialiai įsteigtą taurę aktyviausiam žaidynių dalyviui, Kristinai ir Artūrui Venslauskams – už paramą ir dėmesį. Taip pat dėkoja šauniems teisėjams už teisėjavimą, šokių treneriui Arvydui už apšilimą, už ekskursiją po Marijampolę – istorikui Marijampolės savivaldybės tarybos nariui Benjaminui Mašalaičiui.

Komunikacijos skyriaus informacija 

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas