Marijampolėje tęsiami infrastruktūros tvarkymo darbai

Savivaldybės teritorijos viešosios erdvės ir keliai sulig kiekvienais metais gerėja ir gražėja. Tokių infrastruktūros tvarkymo darbų mastas dažnu atveju priklauso nuo iš Vyriausybės skirtų lėšų infrastruktūros objektų tvarkymui kiekio. Susisiekimo ministrui pasirašius įsakymą dėl lėšų iš Vyriausybės iždo Marijampolės savivaldybei skyrimo, mūsų savivaldybės kelių ir gatvių rekonstrukcijai bei remontui buvo skirta 1,23 mln. Eur.

Šių lėšų dėka jau yra atlikti Mokolų gatvės šaligatvio įrengimo darbai. Suremontuotas vienos pusės šaligatvis, kurio ilgis kiek daugiau nei 800 metrų. Šiame judriame miesto rajone itin intensyvus pėsčiųjų eismas, todėl pradėti tvarkyti šio mikrorajono pėsčiųjų takus buvo tiesiog būtina. Dabar patogiai juda pėstieji, dviratininkai ir kitų alternatyvių transporto priemonių savininkai.

Taip pat kapitališkai atnaujintos ir sutvarkytos Gando gatvė Kumelionyse ir Lazdynų gatvė mieste. Paklota daugiau nei 600 m ilgio naujo asfalto danga, sutvarkyti kelkraščiai suteiks daugiau komforto ir patogumo visiems eismo dalyviams.

Marijampolė šaligatvis

„Darbai šiuo metu yra atliekami Dainavos gatvėje, kur bus atnaujinta asfalto danga, sutvarkyti kelkraščiai. Nemažai svarbių darbų yra atliekama ir Marių gatvėje. Čia tvarkomos nuovažos ir kelkraščiai, bus įrengta autobusų sustojimo aikštelė su mažosios architektūros elementais. Taip pat bus pratęstas dviračių takas nuo P. Armino ir Marių gatvių sankryžos iki Marijampolės baidarių irklavimo bazės. Planuojama nutiesti viršutinį asfalto sluoksnį visoje Marių gatvėje. Dėmesio sulauks ir per upę einantis tiltelis, kuris bus sutvarkytas taip, kad būtų patogus visiems eismo dalyviams“, – sako savivaldybės meras Povilas Isoda.

Igliaukoje vyksta kapitalinis Igliaukos kaimo kelio „Igliaukos k. – Igliaukos k. kapinės“ remontas. Darbams pasibaigus bus užtikrintas į kapines vykstančių gyventojų patogumas ir saugumas.

Artimiausiu metu planuojama pradėti tvarkyti ir šiuos infrastruktūros objektus: Pavasario, Aušros ir Naručio gatves. Šiose gatvėse bus nutiesta kiek daugiau nei 1300 m asfalto dangos.

Darbus planuojama baigti iki š. m. lapkričio mėn. galo.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE