Marijampolės Dariaus ir Girėno gatvėje – pokyčiai prekybos vietoje

Jau kurį laiką veikianti viešoji prekybos vieta, įsikūrusi Dariaus ir Girėno g. 36, pritraukia vis daugiau prekeivių ir jų ūkiuose užauginta produkcija besidominčių pirkėjų. Vienas iš esminių pokyčių, kuris buvo padarytas siekiant sukurti patogesnę aplinką čia prekiaujantiems ir perkantiems žmonėms – aikštelės išasfaltavimas ir apšvietimas. 

Dabar žengtas kitas žingsnis. Lapkričio mėnesio pabaigoje posėdžiavusi Marijampolės savivaldybės Eismo saugumo komisija nusprendė, kad aikštelėje turėtų būti atliktas horizontalusis ženklinimas ir pastatyti reikiami kelio ženklai.

Stovėjimo vietos aikštelėje buvo sužymėtos skaičiais, pagal kuriuos bus skiriamos vietos čia jau prekiaujantiems ar norintiems prekiauti prekeiviams. Taip pat jiems rezervuotos vietos yra pažymėtos kelio ženklais Nr. 531 (Rezervuota stovėjimo vieta) su papildomomis lentelėmis, kurios nurodo rezervuoto stovėjimo vietos dienas ir laiką. Visiems prekiaujantiems šie ženklai galios nuo antradienio iki šeštadienio 07.00–16.00 val.

Kelio ženklais Nr. 529 (Stovėjimo ribotą laiką vieta 1h) pažymėtos vietos, skirtos automobilius pasistatyti atvykusiems apsipirkti gyventojams, tačiau stovėjimo laikas ribojamas iki 1 valandos. Šie ženklai taip pat galioja tokiomis pačiomis dienomis kaip ir vykstanti prekyba, t. y. antradieniais–šeštadieniais, nuo 7.00 val. ryto iki 16.00 val. vakaro. Atkreipiame dėmesį, kad paliekant savo automobilį, privalu už priekinio automobilio stiklo palikti informaciją apie atvykimo laiką taip, kad ji būtų matoma kitiems asmenims.

Visomis kitomis savaitės dienomis automobilius statyti ir laikyti šioje aikštelėje nebus draudžiama. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, kad eismas aikštelėje vyksta ratu, tai reiškia, kad įvažiavimas yra tik iš vienos pusės ir išvažiuojama iš aikštelės jau kitoje pusėje. Tai aiškiai nurodo pastatyti kelio ženklai Nr. 301 (Įvažiuoti draudžiama) ir ant aikštelės grindinio judėjimo kryptį nurodančios rodyklės.

Pasak savivaldybės vicemero Pauliaus Marozo, tokiais sprendimais siekiama sukurti kuo patogesnę aplinką prekiaujantiems ūkininkams ir čia jų produkcijos atvykstantiems nusipirkti gyventojams. Aiškiai nurodytos ir sužymėtos stovėjimo vietos padės palaikyti tvarką aikštelėje, sumažins kylančių nesusipratimų atvejus, leis greitai apsipirkti ir patogiai prekiauti.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE