Marijampolės kolegija stiprina ryšius su regiono mokyklomis

Balandžio 12 d. Marijampolės kolegijoje vyko informacinis seminaras skirtas regiono mokyklų vadovams. Marijampolės kolegijos administracijos atstovai pristatė naujausius pasikeitimus 2018 metų priėmime į Lietuvos aukštąsias mokyklas. Taip pat aptarė numatomas kolegijos veiklos kryptis artimiausiais metais. Mokyklų vadovai negailėjo pagyrų kolegijos absolventams, kuriuos netgi yra pakvietę dirbi savo įstaigose.

Renginio metu buvo pasirašytos bendradarbiavimo sutartys. Su negalėjusiais dalyvauti mokyklų vadovais bendradarbiavimo sutartys bus pasirašytos artimiausiu metu. Planuojama, kad iš viso bus pasirašyta apie 20 bendradarbiavimo sutarčių. Tiesa, bendradarbiavimas tarp kolegijos ir regiono mokyklų vyksta jau ilgus metus. Šiais metais kolegijos atstovai aplankė beveik visas regiono mokyklas. Tikimės, kad ateityje bendradarbiavimas dar labiau stiprės, įgaus naujas ir įdomias formas.

Seminaro pabaigoje vyko apskirtojo stalo diskusija. Mokyklų vadovai pripažino, kad dalis absolventų renkasi studijas užsienyje, o dar didesnė dalis emigruoja dirbti užsienyje. Buvo sutarta aktyviai bendradarbiauti informuojant abiturientus apie įsidarbinimo ir karjeros galimybes mūsų regione.

Povilas Šlapševičius,

Marijampolės kolegijos viešosios komunikacijos ir marketingo skyriaus vedėjas

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas