Marijampolės RAAD darbuotojai susitiko su Lietuvos Respublikos aplinkos viceministru

Marijampolės  regiono aplinkos apsaugos departamente (Marijampolės RAAD)  lankėsi Aplinkos viceministras Mindaugas Gudas kartu su Ministro patarėju Ernestu Jurkoniu bei Valstybinės aplinkos apsaugos tarnybos direktoriaus pavaduotoju Raimondu Sakalausku.
Susitikime su Marijampolės  RAAD darbuotojais buvo pristatyta kaip bus vykdomas 8 regionų aplinkos apsaugos departamentų reorganizavimas , funkcijų  vykdymą  perduodant Aplinkos apsaugos departamentui.

Aplinkos viceministras Mindaugas Gudas pristatė būsimą Aplinkos apsaugos departamento administracijos struktūros schemą ir reorganizacijos tikslus. Ministro patarėjas Ernestas Jurkonis argumentavo pertvarkos būtinumą ir pristatė pertvarkos viziją, aptarė su Marijampolės regiono aplinkos apsaugos departamento darbuotojais planuojamus darbo organizavimo bei darbo sąlygų pokyčius. Raimondas Sakalauskas detaliai atsakė į visus Marijampolės RAAD darbuotojų užduotus klausimus  liečiančius asmenų, juridinių asmenų/ūkio subjektų veiklos valstybinę kontrolę ir kontrolės funkcijų būsimą pasikeitimą.

Marijampolės RAAD Kontrolės organizavimo skyriaus informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.