Marijampolės regiono 2016-ųjų verslo lyderė – UAB „Montavis“

Kauno „Žalgirio“ arenoje vasario 10-ąją smulkiajam ir vidutiniam verslui skirtame renginyje „Metų gazelė 2016“ apdovanoti konkurso laimėtojai – sparčiausiai auganti šalies įmonė ir regionų lyderės.

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė „Metų gazelės“ apdovanojimą įteikė Kauno bendrovei „Marci Group“. Šios transporto ir logistikos paslaugas visoje Lietuvoje teikiančios įmonės apyvarta per pastaruosius metus išaugo beveik 30 kartų.

Daugiau kaip tūkstančio susirinkusiųjų akivaizdoje taip pat buvo apdovanotos ir sparčiausiai augusios Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Šiaulių, Tauragės, Telšių, Utenos ir Vilniaus bendrovės. 2016 m. Marijampolės regiono lydere pripažinta Marijampolės statybos UAB „Montavis“. Įmonės direktoriui Žygintui Zinkevičiui apdovanojimo statulėlę ir diplomą įteikė renginį organizavusios UAB „Verslo žinios“ vyriausiasis redaktorius Rolandas Barysas ir Marijampolės savivaldybės mero pavaduotoja, atliekanti mero pareigas, Irena Lunskienė.

UAB „Montavis“ buvo įkurta 2006 m. Įmonės veiklos pobūdis – visų rūšių pastatų statyba, remonto ir rekonstrukcijos darbai.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

„Metų gazelės“ organizatorių foto

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.