Marijampoliečiai išsaugotas kalėdines eglutes galės pasodinti eglučių skvere

Kalėdinės eglutės / Marijampolės savivaldybės administracijos nuotr.

Atėjus pavasariui, pats laikas pagalvoti apie Jūsų namus puošusios kalėdinės eglutės persodinimą Marijampolės kalėdinių eglučių skvere. Jeigu Jūsų įsigyta žaliaskarė buvo pasodinta vazone ir po šventinio laikotarpio tinkamai ja pasirūpinote, tikėtina, kad pasodinta eglutė prigis.

Kviečiame marijampoliečius savo kalėdines eglutes pasodinti eglučių skvere greta Vasaros ir Jono Prano Aleksos gatvių sankryžos. Pasak Marijampolės savivaldybės Žaliosios politikos formavimo ir įgyvendinimo darbo grupės pirmininko, Tarybos nario Karolio Dvylio, siekiant prisidėti prie žalesnės, švaresnės ir aplinką tausojančios Marijampolės kūrimo, specialiai tam skirtame skvere gyventojai, neturintys tinkamos vietos savo sklypuose, gali pasodinti kalėdinę eglutę.

????????????????????̌ ???????????????????????????????? – ????????????????????????????????????????????????

Siekiant suformuoti taisyklingo skvero apsodinimo planą bei padėti tinkamai pasodinti kalėdines eglutes, marijampoliečiams tai padaryti padės želdinių specialistai. Kad galėtume paruošti eglučių sodinimui reikiamą skaičių vietų, norinčius pasodinti savo eglutes gyventojus kviečiame registruotis užpildant internetinę registracijos formą https://forms.gle/uwNZps5GijMNKG6K6 . Nepamirškite nurodyti tikslius kontaktinius duomenis, kuriais informuosime dėl tikslaus sodinimo laiko.

???????????????? ????????????????????????????????????????, ???????? ????????????????????????̇ „????????????????“?

Prieš sodinant eglutę, specialistai prašo patikrinti ar eglutė gyva ir tinkama persodinimui. Augalo šakelę švelniai palenkite – negyvo augalo šakelė lūš pusiau. Taip pat vienas iš gyvybės ženklų yra spygliai. Gyvo medžio spygliai gaiviai žali, nebyra. Netinkamų sodinti kėnių spygliai būna papilkavę ir kiek pasiraitę. Dieną prieš medelio sodinimą jį reikėtų gerai palieti.

Marijampolės savivaldybės administracijos inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE