MarKo forumas – kandidatų į merus debatai

Jau tampa tradicija, kad Marijampolės kolegijoje diskutuojama svarbiausiais Sūduvos regiono ateities klausimais. Vakar kolegijoje vyko kandidatų į Marijampolės savivaldybės merus debatai. Apgailestaujame, kad dėl užimtos darbotvarkės šioje diskusijoje negalėjo dalyvauti Kolegijos absolventas Povilas Isoda.

Dviejų valandų diskusija, kurią vedė Arūnas Kapsevičius, palietė įvairias temas. Auditoriją ypač pralinksmino kandidatų prisiminimai apie savo studijų laikus. Vieni jų prisiminė nuotykius bendrabutyje, kiti praleistas paskaitas ir kitus išsisukinėjimus. Taip pat daug kalbėta apie Marijampolės regiono ateitį, planuojamas kelių ir tiltų statybas, kultūros paveldo puoselėjimą.

Diskutuodami akademinėje aplinkoje kandidatai neišvengė klausimų apie Marijampolės kolegiją, ką jie kaip merai darys, kad padėtų Kolegijai? Kandidatai sutarė, kad šioje aukštojoje mokykloje rengiami geri specialistai, kurie ypač reikalingi mūsų regiono darbdaviams. Kandidatai džiaugėsi, kad naujoji Kolegijos vadovė Alė Murauskienė rodo ryžtą vesti Kolegiją pirmyn. Forumo pabaigoje iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos sugrįžusi direktorė sakė, kad išgirstos naujienos nuteikia optimistiškai ir įkvepia dideliems darbams.

 

Marijampolės kolegijos informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE