Maudymosi vietų vandens kokybės tyrimų rezultatai Marijampolės rajone

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Kauno skyrius šių metų rugpjūčio 16 d atliko Yglos ežero, Žaltyčio ežero bei Šešupės II paplūdimio vandens mėginių mikrobiologinius ir fizikinius-cheminius tyrimus, parametrų normos nė viename vandens mėginyje nebuvo viršytos.

Maudymosi vietų vanduo atitinka nustatytus higienos normos reikalavimus, maudytis galima saugiai.

Visuomenė apie maudymosi vietų vandens kokybę, trumpalaikės taršos arba išskirtinių situacijų atvejus informuojama visą maudymosi sezoną spaudoje ir Savivaldybės interneto svetainėje www.marijampole.lt, Sveikatos apsaugos skyrelyje.

Savivaldybėje numatomų vykdyti maudymosi vietų vandens tyrimų 2017 m. kalendorinį grafiką ir Lietuvos maudyklų vandens kokybės tyrimų rezultatus galite rasti Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro internetinėje svetainėje adresu www.smlpc.lt, skyrelyje „Aplinkos sveikata – Maudyklos“, kuris nuolat atnaujinamas gavus informaciją iš Lietuvos savivaldybių ir laboratorijų.

 

Marijampolės savivaldybės informacija 

Jums gali patikti
1 Komentaras
  1. Mikasė sako

    Na ir vaizdelį parinkot… Nejau Suvalkijos moterys tik tokias nedailias kakes turi ir dar taip iššaukiančiai jas demonstruoja ant visos Lietuvos bei pasaulio…Vaje,vaje, žurnalistika.

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X