“MKML-Mantinga” sekmadienio kovos

Čempionai užtikrintai nugalėjo “Simedvą”

Užtikrintą pergalę MKML čempionate įsirašė titulą ginanti “Perlo” komanda. Čempionai rezultatu 117:88 nugalėjo “Simedvą”.

Intriga rungtynėse laikėsi vos vieną minutę, po kurios “Simedva” pirmavo 3:2. “Perlas” surengė spurtą 16:0 ir nutolo, o pirmąjį kėlinį laimėjo 32:15. “Perlas” toliau didino savo pranašumą, kuris ketvirtajame kėlinyje tapo rekordinis – 111:64.

“Simedva” dar surengė spurtą 13:0, tačiau tai jau situacijos negelbėjo, “Perlas” šventė užtikrintą pergalę rezultatu 117:88.

“Perlas”: K. Šukys 23, M. Siauka 20, E. Černiauskas 19, M. Varnagiris 15.

“Simedva”: M. Kliučnikas, K. Volskis ir M. Vaičiūnas po 17, G. Jegorovas 16, A. Klimašauskas 15.

“Savaitės rungtynėse” intrigos nebuvo – “Liudvinavas” nušlavė “Kalvariją”

“Savaitės rungtynėse” intrigos nebuvo – “Liudvinavas” nušlavė “Kalvariją”. “Liudvinavas” pasiekė pergalę rezultatu 84:52. 

Susitikimo pradžia žadėjo atkaklią kovą – abi komandos įsivėlė į žaidimą taškas į tašką. Antrajame kėlinyje “Liudvinavas” surengė spurtą ir išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu 27:17. “Liudvinavas” visų rungtynių metu tik dar labiau įtvirtino savo pranašumą, o liudvinaviečių persvarą ketvirtojo kėlinio viduryje buvo rekordinė – 78:46. “Kalvarija” nesugebėjo sugrįžti į rungtynes ir turėjo pripažinti “Liudivnavo” pranašumą.

“Kalvarija”: R. Gutauskas 17, T. Miklušis 11, O. Kazlauskas 6.

“Liudvinavas”: L. Akstinavičius 19, P. Zabielskas 15, M. Račius 12.

“Veteranai” po pratęsimo patiesė “SKK”

Antrosiose sekmadienio rungtynėse pergalę iškovojo “Veteranai”, kurie po pratęsimo rezultatu 96:89 įveikė “SKK”.

Rungtynes užtikrintai pradėjo “Veteranai”, kurie “šovė” į priekį jau pirmajame kėlinyje ir labai greitai susikrovė dviženklį pranašumą 18:2. “SKK” visas rungtynes buvo priversti vytis savo varžovus, kol ketvirtajame kėlinyje pagaliau persvėrė rezultatą savo naudai bei užvirė atkakli kova taškas į tašką. “SKK” komandai pratęsimą išplėšė Roberto Lisovskio dvitaškis. Pratęsime užtikrinčiau atrodė “Veteranai”, kurie ir iškovojo pergalę.

“SKK”: A. Jakubauskas 28, E. Pečiulis 16, A. Šumskas 11.

“Veteranai”: J. Davniukas 26, M. Gelčius 24, A. Kulikauskas 15.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X