MKML: „Mantoras“ įveikė „ŽSM“ ekipą, „Liudvinavas-Vytis“ nugalėjo „Gintrėją“

Trečiadienį, kaip jau įprasta vyko dvejos „MKML-Mantinga“ čempionato rungtynės.

Pirmosiose vakaro rungtynėse „Gintrėja“ rezultatu 74:88 (22-21, 22-33, 16-14, 14-20) neprilygo „Liudvinavo-Vyčio“ krepšininkams.

Pirmajame ketvirtyje pirmaujanti komanda keitėsi net kelis kartus, o didžiąją dalį pirmavę „Liudvinavo-Vyčio“ krepšininkai paskutinėmis sekundėmis buvo pasivyti ir po T.Kumpio tolimo metimo netgi antrajį kėlinį turėjo pradėti turėdami vieno taško deficitą. Po spurto 9:0 „Liudvinavas-Vytis“ įsiveržė į priekį ir didžiosios pertraukos metu turėjo jau 10 taškų pranašumą. Antrojoje rungtynių pusėje vyko įnirtinga kova – „Gintrėja“ bandė kiek įmanydama mažinti skirtumą, tačiau trečiojo kėlinio metu tai paavyko padaryti tik dvejais taškai,  o lemiamo ketvirčio metu „Gintrėjos“ krepšininkų išsekus jėgoms, „Liudvinavas-Vytis“ padidino skirtumą dar 6 taškais, taip iškovodamas užtikrintą pergalę.

„Gintrėja“: Ugnius Barauskas 39, Karolis Bradūnas 13 taškų.

„Liudvinavas-Vytis“: Albertas Jakubauskas 19, Vytenis Vaivada 18 taškų

Antrosiose vakaro rungtynėse po permainingos kovos pergalę rezultatu 74:69 (19-14, 11-25, 23-20, 21-10) iškovojo „Mantoras“ įveikdamas „ŽSM“ komandą.

Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė „Mantoro“ ekipai, kuri iš karto surengė keletą sėkmingų atakų, o iš varžovų atsako nesulaukę įsiveržė į priekį bei pirmąjį ketvirtį laimėjo rezultatu 19:14. Antrojo kėlinio metu „ŽSM“ ekipa surengė galingą spurtą  11:0 po kurio įgavo 8 taškų persvara.

Trečiojo kėlinuko metu vyko įnirtinga kova, „Mantoras“ vis bandė priartėti prie savo varžovų, tačiau sėkmingai abejose aikštės pusėse žaidę „ŽSM“ krepšininkai išsaugojo turėtą persvarą ir į lemiamą ketvirtį žengė su 5 taškų pranašumu. Likus žaisti kiek daugiau nei 5 minutėms iki finalinės sirenos „Mantoras“ išlygino rezultatą 62:62, tačiau netrukus R.Klapatauskas išveda savo komandą į priekį taikliu metimu. Neilgai trukus pirmaujanti komanda pasikeičia dar porą kartų, o po M.Biručio taiklaus tritaškio „Mantoras“ įsiveržė, o jų varžovams per likusią minutę pakeisti rungtynių eigos jau nebepavyko.

„Mantoras“: Mantas Birutis 20, Saulius Krinickas ir Povilas Glaniauskas po 15 taškų.

„ŽSM“: Audrius Kildušis 17, Rokas Klapatauskas 16 taškų

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.