MKML: paaiškėjo paskutinės “MKML-Mantinga” finalinio ketverto dalyvės (VIDEO)

“Išvien” išgyveno nervų karą ir prasibrovė tarp keturių stipriausių MKML komandų (VIDEO)

Paaiškėjo dar viena “MKML-Mantinga” finalo ketverto dalyvė – ja tapo tikrą pragarą išgyvenusi “Išvien” komanda. Antrąjį ketvirtfinalio mačą “Išvien” pralaimėjo “Sasnavos-Avanso” komandai rezultatu 94:97, tačiau dėl palankesnio pirmųjų  rungtynių rezultato (+7) šventė dramatišką pergalę ir pateko į finalinį ketvertą.

“Sasnava-Avansas” galingai pradėjo rungtynes ir jau įpusėjus antrajam kėliniu pirmavo net 18 taškų skirtumu 45:27. Visgi, “Išvien” pademonstravo charakterį ir kantriai rungtyniaudami mažino deficitą, kol galiausiai prieš pat didžiąją pertrauka buvo atstatyta lygybė serijoje – “Sasnavos-Avanso” pranašumas ištirpo iki 7 taškų (47:40).

Trečiajame kėlinyje “Išvien” persvėrė rezultatą 66:64 ir užvirė atkakli kova. Likus žaisti 4 minutes “Sasnava-Avansas” dar kartą sugebėjo sugrąžinti intrigą (82:75). Visgi, rungtynių pabaigoje protingiau sužaidė “Išvien” ir iškovojo kelialapį į “MKML-Mantinga” finalinį ketvertą.

Pusfinalyje “Išvien” susikaus su “Igliaukos” komanda.

“Sasnava-Avansas”: A. Gedminas 38, G. Pečiulionis 20, G. Jevstignejevas 16.

“Išvien”: A. Levanas 25, A. Jakubauskas 21, D. Kisielius 20, P. Gvazdaitis 15.

"Sasnava-Avansas" – "Išvien" komentarai po ketvirtfinalio mačo

Karšti Giedriaus Pečiulionio, Tomo Kisieliausko ir Andriaus Levano komentarai po rungtynių!

Posted by MKML on 2018 m. balandis 11 d.

***

“Veteranai” tritaškių lietuje išmaudė “Liudvinavą” ir galingai žengė į “MKML-Mantinga” finalinį ketvertą

Aiškios visos “MKML-Mantinga” finalinio ketverto komandos. Paskutinė komanda įšokusį į benuvažiuojantį traukinį  – “Veteranai”, kurie abu kartus įveikė “Liudvinavą” ir triumfavo ketvirtfinalyje. Antrosiose rungtynėse itin galingai atrodę “Veteranai” nugalėjo “Liudvinavą” ir laimėjo mačą rezultatu 97:74.

“Veteranai” prieš šias rungtynes turėjo 6 taškų pranašumą, tačiau mačą pradėjo itin susikoncentravę – spurtą 13:0 vos per 4 minutes parbloškė “Liudvinavą”.

“Liudvinavas” sugebėjo atsigauti ir rinkti taškus, tačiau jau buvo per vėlu –  prieš pat didžiąją pertrauką “Veteranai” susikrovė rekordinę persvarą 51:27 ir rungtynių nugalėtojas abejonių niekam nekėlė. 

“Veteranai” užtikrintai žengė į “MKML-Mantinga” finalinį ketvertą, o pusfinalyje jų lauks čempionai – “Perlas”.

“Veteranai”: D. Senda 26, J. Davniukas 16, M. Pledas 11.

“Liudvinavas”: I. Kaminskas 23, L. Akstinavičius 13, M. Ulevičius 12.

"Veteranai" – "Liudvinavas" rungtynių komentarai

"Veteranai" pirmą kartą žais "MKML-Mantinga" finaliniame ketverte – štai trenerio Lauryno Dulinsko ir Povilo Anelausko komentarai!

Posted by MKML on 2018 m. balandis 11 d.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas