MKML: pergalėmis sekmadienį džiaugėsi „Hidrasas“ ir „Kalvarijos SC“

Itin nerezultatyvioje kovoje – „Kalvarijos SC“ pergalė

Šį sekmadienį „MKML-Mantinga“ čempionate buvo žaidžiama vieneriomis rungtynėmis mažiau nei įprastai, o aikštėje susitiko: „Vilkaviškio SM“ ir „Hidrasas“ bei „Kalvarijos SC“ ir „SKK“ krepšininkai.

Itin nerezultatyviose rungtynėse pergalę rezultatu 68:37 (18-3, 17-12, 21-9, 12-13) iškovojo „Kalvarijos SC“ komanda.

Jau pirmojo kėlinio metu „SKK“ patyrė tikrą fiasko – 3 taškai per visą kėlinį, pirmasis iš jų buvo pelnytas D. Mačiulaičio taikliu baudos metimu rungtynių pradžio, toliau taškų reikėjo laukti beveik 7 minutes, kur tas pats D.Mačiulaitis įmetė dar du taškus. Prieš prasidedant antrajam ketvirčiui „Kalvarijos SC“ jau turėjo 15 taškų skirtumą, kurį iki didžiosios pertraukos padidino dar 5, jau iki 20. Antrojoje rungtynių pusėje ir toliau dominavo Rimanto Knyzos auklėtiniai, kurie pranašumą vienu metu buvo padidinę net iki 38 taškų. Ketvirtajame kėlinyje „SKK“ spurtavo 8:0 bei kiek sušvelnino rezultatą (64:34). Vis dėlto per likusias minutes ženkliau rezultato švieslentėje pakeisti nepavyko, o „Kalvarijos“ SC šventė pergalę.

„Kalvarijos SC“: Vilmantas Statkevičius 22, Gediminas Lietuvininkas 16 taškų.

„SKK“: Daivaras Mačiulaitis 16, Rimas Petraška 6 taškai.

„Vilkaviškio SM“ skaudžiai pralaimėjo „Hidrasui“

Šį sekmadienį „MKML-Mantinga“ čempionate buvo žaidžiama vieneriomis rungtynėmis mažiau nei įprastai, o aikštėje susitiko: „Vilkaviškio SM“ ir „Hidrasas“ bei „Kalvarijos SC“ ir „SKK“ krepšininkai.

Pirmosiose vakaro rungtynėse intrigos užfiksuoja nebuvo, pralaimėjimą rezultatu 63:91(12-18, 19-26, 17-24, 15-23) patyrė Vilkaviškio komanda.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Vilkaviškio ekipa, kurį ilgą laiką pirmavo vietoje ir tik pirmojo kėlinio pabaigoje puolimas užstrigo ties 12 taškų, o varžovams ir toliau sėkmingai atakavus krepšį atsirado 6 taškų deficitas. Antrajame ketvirtyje „Vilkaviškio SM“ komandai ir vėl problemų kėlė puolimas, kai tuo tarpu „Hidrasas“ puikiai tvarkėsi atakuodamas krepšį bei iki didžiosios pertraukos pelnė dar 26 taškus, o skirtumas tarp komandų išaugo jau iki 13 taškų. Greitomis atakomis lengvus taškus rinkę „Hidraso“ krepšininkai antrojoje rungtynių pusėje ir toliau didino savo turimą persvarą, o Vilkaviškiečiams taip ir nesisekė jokiais būdais priartėti prie savo varžovų.  Paskutinių dešimties minučių metu „Vilkaviškio SM“ komanda ir vėl žaidė nerezultatyviai, o „Hidrasas“ pasiekė daugiau nei užtikrintą pergalę.

„Vilkaviškio SM“: Andrius Danilevičius 18, Modestas Mockevičius ir Paulius Baracevičius po 17 taškų.

„Hidrasas“: Tomas Švedas 25, Lukas Damulis 18 taškų.

 

 

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.