MKML sekmadienio kovos

“Mantoras” įsirašė antrąją pergalę čempionate pranokdamas “Kalvariją”

Marijampolės krepšinio mėgėjų lygos (“MKML-Mantinga”) čempionate šį sekmadienį žaidžiamos trejos rungtynės. Pirmajame susitikime susitiko po 1 pergalę čempionate turintys “Mantoras” ir “Kalvarija”. Pergalę rezultatu 80:70 iškovojo “Mantoras”, kuris išsaugojo viltis patekti į “A dvizioną”.

Komandų startiniai penketai:
Mantoras: 6. V. RUDELEVIČIUS, 9. A. MIGLIUŠAS, 11. T. VITKEVIČIUS, 13. P. MACIULEVIČIUS, 24. S. KRINICKAS
Kalvarija: 6. R. GUTAUSKAS, 10. K. BIRGELIS, 11. T. MIKLUŠIS, 12. N. NORVILA, 14. V. VINCEVIČIUS

Tris kėlinius vyko žaidimas taškas į tašką ir tvyrojo įtampa. Prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo lygus 52:52 ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui priekyje dar buvo “Kalvarija” 63:59. Tada “Mantoras” surengė sėkmingą dviejų minučių atkarpą 11:1 ir susikrovė rekordinę šešių taškų persvarą (70:64). “Kalvarija” rankų nenuleido ir kaip įmanydami kabinosi į rungtynes, tačiau vaikiškos klaidos ir neparuošti metimai neleido pagalvoti apie sugrįžimą į rungtynes, o laikas greitai tirpo. “Mantoras” nesunkiai išlaikė persvarą ir šventė antrąją pergalę čempionate bei išsaugojo viltis patekti tarp 4 stipriausių grupės komandų bei pirmą kartą iškopti į “A divizioną”.

“Kalvarija” pralaimėjo nepaisant laimėtos kovos po krepšiu 46:38, o nuo baudų metimų linijos tikslą pasiekė vos kas antras metimas (11/21 52% taiklumas).

“Mantoras”: V. Rudelevičius 23, T. Vitkevičius 13, S. Krinickas 9.

“Kalvarija”: V. Vincevičius 15, T. Miklušis 13, O. Kazlauskas 10, R. Gutauskas  9.

***

“Savaitės rungtynės”: “Aikštelė 44-Mantinga” baigė pirmąjį etapą be pralaimėjimų

“Savaitės rungtynėmis” šią savaitę pripažinta “Aikštelės 44-Mantinga” ir “Liudvinavo” dvikovą. Antrosiose sekmadienio rungtynėse susitikę ekipos sirgaliams padovanojo daug gražių ir efektingų krepšinio epizodų, o pergalę rezultatu 112:80 šventė “Aikštelė 44-Mantinga”.

Komandų startiniai penketai:

Aikštele 44-Mantinga: 9. A. BIRGELIS, 13. Ž. KUKLIERIUS, 15. L. Miknevičius, 22. E. SEDEREVIČIUS, 23. D. ŠEMEKLIS
Liudvinavas: 5. P. ZABIELSKAS, 6. M. JURKIŪNAS, 10. L. AKSTINAVIČIUS, 13. I. KAMINSKAS, 17. M. RAČIUS

Rungtynių pradžia  žadėjo didelį rezultatyvumą – sužaidus dvi minutes rezultatu 11:7 pirmavo “Aikštelė 44-Mantinga”. Visgi, D. Šemeklio vedama “Aikštelės 44-Mantinga” komanda dar pirmajam kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą 26:16, kurį išsaugojo iki pat pirmojo ketvirčio pabaigos (28:18). D. Šemeklis vien per pirmąjį kėlinį sugebėjo pelnyti 14 taškų.

Nors antrąjį kėlinį tritaškiu pradėjo Ž. Kuklierius, tačiau lyg  komandiškai žaidęs “Liudvinavas” per keletą minučių ištirpdė MKML bronzininkų persvarą vos iki dviejų taškų 31:29. Nieko nelaukdamas “Aikštelės 44-Mantinga” trenerių štabas paprašė minutinės pertraukėlės, po kurios susigrąžino  dviženklį pranašumą ir prieš antrąją rungtynių pusę jau pirmavo 55:39.

Po didžiosios pertraukos “Liudvinavas” sugebėjo priartėti ir laimėti trečiąjį kėlinį šešiais taškais, tačiau ketvirtajame kėlinyje “Aikštelė 44-Mantinga” įjungė penktą pavarą ir sudėliojo visus taškus ant “i” – 38 taškai per lemiamą ketvirtį ir “Liudvinavas” nesugebėjo atsitiesti.

“Aikštelė 44-Mantinga”: D. Šemeklis 29 (8/8 trit.), L. Miknevičius 20 (16 atk. kam.), A. Birgelis ir Ž. Kuklierius po 18, E. Sederevičius 15.
“Liudvinavas”: L. Akstinavičius 18, I. Kaminskas 12, M. Ulevičius 11, P. Zabielskas 10, M. Jurkiūnas 9.

***

“Veteranai” tik ketvirtajame kėlinyje palaužė “Simedvą”

Trečiosiose “MKML-Mantinga” sekmadienio rungtynėse susitiko “Veteranai” ir “Simedva”. Tik ketvirtajame kėlinyje savo pranašumą įrodę “Veteranai” šventė pergalę rezultatu 86:70.

Komandų startiniai penketai:

Simedva: 7. G. JEGOROVAS, 9. D. GALINAITIS, 12. J. BAGURSKIS, 69. T. KRIUGŽDA, 99. A. KLIMAŠAUSKAS
Veteranai: 1. K. ŠAPALAS, 8. M. AŠUTAITIS, 9. M. GELČIUS, 19. M. PLEDAS, 22. P. ANELAUSKAS

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių užvirė atkakli kova “taškas į tašką”. “Veteranai” nuolat buvo priekyje tačiau ne daugiau kaip 6 taškų skirtumu. Ketvirtį užbaigė “Simedvos” puolėjo D. Galinaičio tritaškis, po kurio skirtumas tarp komandų buvo minimalus – 20:21.

Antrajame kėlinyje po D. Galinaičio ir N. Vaičiūno taškų “Simedva” pirmą kartą išsiveržė į priekį – 25:21. Lygus žaidimas vyravo beveik viso antrojo kėlinio metu. Kėlinuko pabaiga priklausė “Veteranams”, kuri po sėkmingos atkarpos pirmavo 40:35.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje – įpusėjus lemiamam ketvirčiui Klaido Šapalo tritaškis išvedė “Veteranus” dviženkliu skirtumu 70:60. “Simedva” nerado priešnuodžių “Veteranų” puolimui, o skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 19 taškų – 86:67. Per likusį laiką reikalai aikštelėje nepasikeitė, o “Veteranai” šventė pergalę.

“Simedva”: D. Galinaitis 22, J. Bagurskis 19, T. Kriugžda ir G. Jegorovas po 9.
“Veteranai”: M. Pledas 27, K. Šapalas 23, M. Gelčius 11, M. Ašutaitis 9.

 

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.