MKML sekmadienio kovos

Marijampolės krepšinio mėgėjų lygoje (MKML-Mantinga) šį sekmadienį buvo sužaistos trejos rungtynės. Pirmojoje dvikovoje, kuri buvo paskelbta savaitės rungtynėmis ginklus surėmė “Išvien” ir “Veteranai”. Savaitės mače intrigos nebuvo, pergalę triuškinančiu skirtumu 74:53  laimėjo “Išvien”.

“Išvien” į priekį pabėgo jau per pirmąsias dvi su puse minutės – 10:1, o netrukus skirtumas tapo dviženklis 14:3. “Veteranai” pirmąjį kėlinį užbaigė turėdami dviženklį deficitą 10:21.

Antrajame kėlinyje “Išvien” įjungė dar aukštesnę pavarą ir surengė spurtą 11:1 ir pasiuntė “Veteranus” į gilią duobę (32:11), o prieš didžiąją pertrauką “Išvien” pirmavo jau net 28 taškų skirtumu – 39:20.

Po didžiosios pertraukos “Veteranai” mėgino taisyti padėtį, tačiau nesėkmingai. Daugiausiai ką pavyko pasiekti buvo sumažintas deficitas iki 14 taškų (55:41), tačiau daugiau rungtynėse pasiekti nepavyko. “Išvien” įjungė aukštesnę pavarą, susigrąžino turėtą persvarą ir šventė pergalę rezultatu 74:53.

“Išvien”: Deividas Kisielius 20, Arvydas Staškauskas 15, Eimantas Valiukas 13, Žygimantas Vasiliauskas 11.

“Veteranai”: Aidas Stankus 14, Klaidas Šapalas 12, Gražvydas Bieliūnas 8.

***

“ŽSM” ketvirtajame kėlinyje turėjo pripažinti “Kalvarijos” pranašumą

Antrosiose “MKML-Mantinga” rungtynėse jėgas išmėgino “ŽSM” ir “Kalvarija”. Emocinga kova iki paskutinių minučių pasižymėjusiame susitikime pergale džiaugėsi “Kalvarija”, kuri iškovojo pergalę rezultatu 81:74.

Iš pradžių buksavusi “ŽSM” sprogo pirmojo kėlinio pabaigoje, kuri pirmąjį kėlinuką laimėjo rezultatu 26:19. Maža to, “ŽSM” antrajame kėlinyje ne tik susikrovė dviženklį pranašumą (29:19), bet vienu metu ir išsiveržė į priekį triuškinančiu skirtumu 37:19.

Po didžiosios pertraukos “Kalvarija” kilo į šturmą ir ėmė žingsnis po žingsnio vytis “ŽSM” kol galiausiai iki trečiojo kėlinio likus žaisti 40 sekundžių N. Norvilos tritaškis sumažino “ŽSM” persvarą iki trijų taškų (46:43), tačiau išsiveržti į priekį nepavyko.

Ketvirtajame kėlinyje “Kalvarija” vis tik išsiveržė į priekį 60:59. Nervingame ketvirtajame kėlinyje “Kalvarija”  šventė sunkią pergalę.

“ŽSM”: Kasparas Berenis 20, Martynas Dvylis 19, Tomas Karalius 13, Norvydas Žirniavičius 11.

“Kalvarija”: Tomas Miklušis 26, Rytis Gutauskas 14, Vaidas Vinvevičius 12.

***

MKML bronzininkai įveikė “B” diviziono čempionus

Trečiosiose “MKML-Mantinga” čempionato rungtynėse susigrūmė praėjusios sezono  “A” diviziono bronzos medalių laimėtojai “Aikštelė 44-Mantinga” ir “B” diviziono čempionai “Mantoras”. Rungtynes rezultatu 80:73 laimėjo “Aikštelė 44-Mantinga”.

Rungtynių pradžia žadėjo aršią kovą – pirmajame kėlinyje abi komandos keitėsi taikliais metimais ir po itin rezultatyvaus pirmojo kėlinio “Mantoras” pirmavo 29:25. Antrajame kėlinyje toliau virė kova taškas į tašką. Visgi, kėlinio pabaigą puikiai sužaidęs Vytautas Skučas išvedė “Aikštelės 44-Mantingos” komandą į priekį 8 taškų skirtumu (52:44).

Antrojoje rungtynių pusėje toliau virė atkakli kova, visgi “Aikštelė 44-Mantinga” turėjo 6-11 taškų persvarą viso ketvirtojo kėlinio metu, ją išlaikė ir šventė pergalę.

“Aikštelė 44-Mantinga”: Vytautas Skučas 23, Matas Andriukevičius 18, Ernestas Sederevičius 17, Andrius Čižikas 13.

“Mantoras”: Tomas Vitkevičius 15, Algirdas Migliušas 13, Vilius Rudelevičius 12

 

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X