MKML sekmadienis: kritę čempionai ir “ant bangos” esantys “Sasnava-Avansas” (VIDEO)

Savaitės rungtynėse – “Išvien” antausis MKML čempionams

Marijampolės krepšinio mėgėjų lygoje (“MKML-Mantinga”) šį sekmadienį buvo sužaistos dvejos rungtynėse. Pirmajame dienos susitikime susikovė “MKML-Mantinga” čempionai 2017 – “Perlas” ir komanda “Išvien”. Rungtynes rezultatu 108:80 (16:19, 30:23, 34:20, 28:18) užtikrintai laimėjo “Išvien”.

Komandų startiniai penketai:

“Perlas”: E. ČERNIAUSKAS,  V. ČĖSNA, M. VARNAGIRIS, D. PODOLSKIS, K. BRADŪNAS
“Išvien”: A. SABUKONIS, E. VALIUKAS, D. KISIELIUS, A. STAŠKAUSKAS, P. GVAZDAITIS

Rungtynes tritaškiu atidarė “Perlo” snaiperis Vytautas Čėsna, tačiau jau kitoje aikštės pusėje “Išvien” puolėjas Arvydas Staškauskas atsakė tokiu pat taikliu tolimu metimu. Iki ketvirčio pabaigos likus žaisti 2 minutes “Perlo” puolėjo Dainiaus Podolskio tritaškis išvedė jo komandą į priekį rekordiniu skirtumu 19:11. Kėlinuką penkiais taškai be atsako užbaigė “Išvien” ir sušvelnino rezultatą iki trijų taškų – 16:19.

Antrajame kėlinyje po truputį pradėjo ryškėti “Išvien” pranašumas, kurie persvėrė rezultatą, o 5-ąją kėlinio minutę pirmavo jau 7 taškais (35:28).

Po didžiosios pertraukos vėl užtikrinčiau atrodė “Išvien”, kurie po Eimanto Valiuko dvitaškio pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą (55:45). Kiek vėliau tas pats Valiukas tritaškiu metimu išvedė savo komandą į priekį triuškinančiu skirtumu 77:60.

Ketvirtajame kėlinyje intriga nesugrįžo. “Išvien” dar labiau įtvirtino savo pergalę ir pirmą kartą šiame sezone privertė kapituliuoti “Perlą”.

“Perlas”: V. Čėsna 28, M. Varnagiris 20, D. Podolskis 17,

“Išvien”: Ž. Vasiliauskas 26, A. Staškauskas 20, E. Valiukas 19, P. Gvazdaitis 16 (14 atk. kam.), D. Kiesielius 12.

***

E. Bulota baudų metimais paskandino “Liudvinavą”

Antrosiose Marijampolės krepšinio mėgėjų lygos (“MKML-Mantinga”) rungtynėse “Sasnava-Avansas” rezultatu 88:86 (28:26, 20:18, 22:24, 18:18) nugalėjo “Liudvinavą”, kuriam tai buvo pirmasis kluptelėjimas čempionate. “Sasnavos-Avansui” tai buvo trečioji pergalė iš eilės.

Komandų startiniai penketai:

“Liudvinavas”: M. JURKIŪNAS, R. STANKUS, L. AKSTINAVIČIUS, T. LUŽANSKIS,  I. KAMINSKAS
“Sasnava-Avansas”: L. LUKOŠENKINAS, D. VALAITIS, M. BRAZAUSKAS,G. PEČIULIONIS, L. VABALEVIČIUS

Rungtynes sėkmingiau pradėjo “Liudvinavas”, kuris sužaidus tris minutes pirmavo 12:6. Netrukus “Sasnava-Avansas” išlygino rezultatą bei persvėrė jį ir laimėjo pirmąjį ketvirtį rezultatu 28:26. Antrajame kėlinyje ir toliau nemažinę apsukų, sasnaviečiai “šovė” į priekį ir susikrovė apčiuopiamesnę persvarą. Luko Vabalevičiaus dvitaškis išvedė “Sasnavą-Avansą” į priekį septynių taškų skirtumu (36:29). “Liudvinavas” iki didžiosios pertraukos sugebėjo šiek tiek sušvelninti rezultatą, bet vistiek atsiliko (44:48).

Ketvirtajame kėlinyje “Liudvinavas” surengė spurtą 9:0 ir ne tik persvėrė rezultatą, bet ir nutolo nuo savo varžovų rekordiniu skirtumu (81:74). Sasnavos komanda sugebėjo sugrįžti į rungtynes ir likus žaisti 19 sekundžių rezultatas buvo lygus 86:86. Rungtynių didvyriu tapo Eimutis Bulota, kuris baudų metimais susigrąžino pranašumą 88:86. Per likusį laiką “Liudvinavas” atakos suregzti nesugebėjo ir nusileido “Sasnavos-Avanso” krepšininkams.

“Liudvinavas”: L. Akstinavičius 37, M. Račius 20, V. Matukaitis 10.

“Sasnava-Avansas”: L. Vabalevičius 23 (15 atk. kam.), L. Lukošenkinas 21, G. Pečiulionis 18 (10 rez. perd.), E. Bulota 8.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.