MKML trečiadienio kovos

“Išvien” – antroji komanda baigusi pirmąjį etapą be pralaimėjimų

MKML-Mantinga čempionate šį trečiadienį (12-06) buvo sužaistos dvejos čempionato rungtynės, o kai kurioms komandoms tai buvo paskutinės rungtynės pirmajame etape. Pirmosiose vakaro rungtynėse susitiko “Išvien” ir “SKK” komandos. Pergalę rezultatu 80:55 iškovojo “Išvien”, kurie su 6 pergalėmis iš tiek pat galimų užbaigė pirmąjį etapą be pralaimėjimų. Tuo tarpu “SKK” komanda su 2 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais vis dar nepraranda vilčių patekti į “A divizioną”.

Komandų startiniai penketai

Išvien: 1. E. VALIUKAS, 10. A. STAŠKAUSKAS, 12. Ž. VASILIAUSKAS, 14. G. NAVICKAS, 21. V. Brunza
SKK: 4. A. ŠUMSKAS, 7. T. KEREVIČIUS, 8. R. PETRAŠKA, 12. E. PEČIULIS, 14. A. JAKUBAUSKAS.

Susitikime intriga laikėsi vos pusę kėlinio, kai 13:8 priekyje dar buvo “SKK”. “Išvien” surengė galingą atkarpą ir po spurto 12:1 pirmavo po pirmojo kėlinio šešių taškų skirtumu. Antrajame kėlinyje “Išvien” toliau kontroliavo rungtynių eigą o po Eimanto Valiuko 5 taškų iš eilės “Išvien” išsiveržė į priekį jau dviženkliu skirtumu 25:14. Prieš didžiąją pertrauką “SKK” atsiliko vis dar dviženkliu skirtumu – 29:41.

Po didžiosios pertraukos “Išvien” pademonstravo dar solidesnį žaidimą ir pirmą kartą susikrovė dvidešimties taškų skirtumą – A. Jurgelio dvitaškis išvedė komandą į priekį rezultatu 58:37. Per likusį laiką “SKK” atkurti nesugebėjo ir turėjo pripažinti “Išvien” pranašumą.

“Išvien”: Ž. Vasiliauskas 22, E. Valiukas 21, P. Gvazdaitis 16.

“SKK”: A. Jakubauskas 12, A. Šumskas 9, E. Pečiulis 8.

 

***

T. Miklušio dvitaškis su sirena palaužė “Autoklubą”

Antrosiose vakaro rungtynėse susitiko dvi lygos debiutantės “Kalvarija” ir “Autoklubas”. Susitikimą rezultatu 81:80 po dramatiškos kovos laimėjo “Kalvarija”.

Komandų startiniai penketai: 

Kalvarija: 4. D. STANKEVIČIUS, 6. R. GUTAUSKAS, 10. K. BIRGELIS, 11. T. MIKLUŠIS, 13. V. PUZARA
Autoklubas: 7. K. BURAUSKAS, 22. T. KATKEVIČIUS, 24. M. ŠMIGELSKAS, 25. A. URBONAVIČIUS, 41. K. ČEPKAUSKAS

Rungtynes gerokai sėkmingiau pradėjo “Kalvarija”, kuri mače startavo atkarpa 8:0. Visgi, vos penkiese žaidę “Autoklubo” krepšininkai atsitiesė ir dėka fantastiško tritaškių pataikymo pirmajame kėlinyje ne tik atsilaikė, bet ir sugebėjo išsiveržti į priekį bei laimėjo pirmąjį ketvirtį 25:18. “Autoklubas” vieną per pirmąjį kėlinį pataikė 5 tritaškius, o antrajame kėlinyje  susikrovė ir dviženklę persvarą.

“Kalvarija” vijosi “Autoklubą” visas rungtynes ir tik pačioje ketvirtojo kėlinio pabaigoje, iki rungtynių pabaigos likus žaisti 6 sekundes sugebėjo išlyginti rezultatą. Savo paskutinės atakos metu “Autoklubo” puolėjas T. Urbonavičius metė iš trijų taškų zonos ir nepataikė, tačiau uždirbo pražangą bei stojo mesti dviejų baudų metimų. Tikslą pasiekė tik 1 metimas iš 3, tačiau to pakako, jog “Autoklubas” išsiveržtų į priekį minimaliu skirtumu (80:79). Savo atsakymui “Kalvarija” turėjo 4,8 sekundės. Lemiamas metimas buvo patikėtas D. Stankevičiui, tačiau jis buvo netaiklus. Visgi, atšokusį kamuolį atkovojo ir aidint finaliniai sirenai pergalę Kalvarijai išplėšė T. Miklušis. Rungtynės baigėsi rezultatu 81:80 “Kalvarijos” naudai.

“Kalvarija”: T. Miklušis 26, D. Stankevčius 20, R. Gutauskas 12,

“Autoklubas”: A. Urbonavičius 26, K. Burauskas ir M. Šmigelskis po 20, T. Katkevičius 10.

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

X