Mokesčių susigrąžinimas dirbusiems užsienyje – greitai ir be jokio vargo

Ne paslaptis, ateinantys mėnesiai žada būti sudėtingi kiekvienam iš mūsų. Šis laiko tarpas yra puiki galimybė pradėti mokesčių susigrąžinimo procedūrą ir gauti taip reikalingų papildomų pajamų.

Susigrąžinkite legaliai Jums priklausančius pinigus. Jie jums padės šiais ateinančiais mėnesiais ir suteiks papildomą finansinį stabilumą Jums ir Jūsų šeimai!

„RTTAX“ sugrąžina mokesčius iš Anglijos, Vokietijos, Austrijos, Olandijos, Danijos, Norvegijos, Airijos, JAV.

Ar žinojai, kad apie 40-45 proc. visų dirbusiųjų užsienyje Lietuvos piliečių nesusigrąžina ten sumokėtų mokesčių, o bendrai lietuviai per 2019 metus nesusigrąžino per 3,2 mln. eurų? Deja, tačiau kone kas antras emigrantas neatsiima legaliai jiems priklausančių pajamų.

Nežinomybė kainuoja daug – jeigu dirbai užsienyje, kreipkis į „JANIKĖS KELIONĖS“ agentūrą, oficialų „RTTAX“ partnerį Marijampolėje – J.Basanavičiaus a. 9 ir mes padėsime susigrąžinti pajamų mokesčius!

Klientams vidutiniškai sugrąžiname po 804 EUR. Mokesčius iš užsienio valstybių galite susigrąžinti net už 4–5 praėjusius metus priklausomai nuo šalies. Procesas įprastai trunka 2–6 mėnesius, nuo dokumentų išsiuntimo mokesčių institucijoms.  Jeigu neturite visų reikalingų dokumentų – mes galime juos gauti (taikomas papildomas mokestis, priklausomai nuo valstybės).

Vaiko pinigai

Ar žinojai, kad tokiose šalyse kaip Vokietija ar Norvegija, Danija, Olandija yra išvystytos palankios išmokų vaikams sistemos?

Pavyzdžiui, jeigu vienas iš tėvų dirba Vokietijoje, o kitas su vaiku gyvena Lietuvoje, šeima gali pretenduoti į vokiškus „vaikų pinigus“. Mėnesinė išmoka gali siekti net iki 205 Eur. Pasirūpinus šios išmokos gavimu, ji kas mėnesį pervedama į vieno iš tėvų sąskaitą. Norvegijoje vaikų pinigų sistema taip pat dosni – išmokos skiriamos vaikams iki 18 metų, o jų dydis priklauso nuo amžiaus.

Galbūt Jūsų vyras ar žmona dirba užsienyje?  Parašyk agentūrai „Janikės kelionės“, mes pasirūpinsime, kad Jūsų vaikas gautų mėnesinę išmoką kuri gali siekti net iki 205 Eur per mėnesį!

Norvegija. Reikalingi dokumentai: pasas arba asmens tapatybės kortelės kopija; Arsoppgave forma (nuo 2015 mokestinių metų darbdaviai šią formą išduoda vietoj RF-1015B formos) arba paskutiniai algalapiai iš visų darboviečių; Selvangivelse forma (Tax Return) (jeigu turite); Skatteoppgjor paskaičiavimas (jeigu turite); Skattekort kopija (jeigu turite).

Vaiko pinigai (Barnetrygd) priklauso vaikams iki kol jiems sueina 18 metų. Vaikų pinigų tikslas yra padėti padengti išlaidas vaikus auginantiems tėvams. Jei vaikas gauna pašalpas EEE šalyje, gali būti išmokėtas tik pašalpų skirtumas, jei Norvegijos išmoka yra didesnė nei EEE šalyje. Išmokos dydis: 1054 NOK per mėnesį (iki 2019 03 01 buvo 970 NOK per mėnesį). Vaiko pinigai gali būti sugrąžinti už 3 praėjusius metus.

Vokietija. Reikalingi dokumentai: Lohnsteuerbescheinigung formos arba paskutiniai algalapiai iš visų darboviečių; Pažymą apie Lietuvoje gautas pajamas iš Mokesčių inspekcijos (ES/EEE); Gyvenamos vietos Vokietijoje registracijos ir išsiregistravimo dokumentai (Anmeldung ir Abmeldung) (jei turite); Nuomos sutartis (Mietvertrag) (jeigu turite); Sąskaitos už nuomą (jeigu turite).

Vaiko pinigai (Kindergeld) priklauso vaikams iki kol jiems sueina 25 metai (jeigu vaikas mokosi ir niekur nedirba). Vaikų pinigų tikslas yra padėti padengti išlaidas vaikus auginantiems tėvams. Išmokos dydis: jeigu turite vieną arba du vaikus, kiekvienam vaikui priklauso iki 194 EUR per mėnesį, trečiam vaikui priklauso iki 200 EUR per mėnesį, ketvirtam vaikui – iki 225 EUR per mėnesį.

Mokesčius iš Danijos, Didžiosios Britanijos galite susigrąžinti net už 5 praėjusius metus. Mokesčių grąžinimas iš Didžiosios Britanijos užtrunka nuo 2 iki 4 mėnesių.

Danija. Reikalingi dokumentai: Pasas arba asmens tapatybės kortelės kopija; Årsopgørelse forma (jeigu turite); Oplysningsseddel forma arba paskutiniai algalapiai Lønseddel iš visų darboviečių; Darbo sutartis Danijoje (jeigu turite).

Norint gauti Danijos išmokas vaikams (Børnepenge), Jūs turite atitikti šias sąlygas:

  • Turite danišką Socialinio draudimo numerį (CPR);
    • Turite vaikų iki 18 metų;
    • Esate išdirbęs bent 6 mėnesius, bet ne mažiau kaip 39 val/mėn; Taip pat skaičiuojasi turimas darbo stažas Lietuvoje;
    • Kiekvieno iš tėvų daniškos pajamos ne didesnės nei 782 600 DKK per metus.

Didžioji Britanija. Reikalingi dokumentai: paso arba asmens tapatybės kortelės kopija; National Insurance numerio (NIN) pažymos kopija (jeigu turite);

CIS registracijos – UTR numerio pažymos kopija (jeigu turite); P45 ir/ar P60 formos iš visų darboviečių (reikalingi originalai); Subcontractor Monthly Statements, jei dirbote kaip self-employed; Paskutiniai algalapiai iš visų darboviečių (jei neturite P45 ir/ar P60 formų ar mėnesinių pajamų išrašų).

Už ką dar galima susigrąžinti mokesčius?

Danijoje – už nepanaudotas atostogas. Norvegijoje – vaiko priežiūros pinigai (Kontantstøtte). Nyderlanduose – sveikatos draudimo kompensacija, išmokas už vaikus, bedarbio pašalpą (U1 forma, anksčiau – E 301 forma). Airijoje USC visuotinis socialinis draudimas. Jungtinėse Amerikos Valstijose – čekių inkasavimas, jei mokesčius iš JAV susigrąžinote patys arba įmonės pagalba, o JAV mokesčių institucija išdavė mokesčių grąžinimo čekį, mes galime padėti jį išgryninti per 5 darbo dienas!

Jei norite daugiau informacijos kokių dokumentų reikia norint atgauti vaiko pinigus. Kokie reikalingi dokumentai susigrąžinti mokesčius iš neišvardintų Airijos, Nyderlandų, Austrijos, JAV.

Viską galime sutvarkyti el.pašto pagalba arba telefonu su mūsų konsultante Agne. Kreiptis kontaktais el.paštu: info@janikeskeliones.lt tel. +37067199855 net karantino laikotarpiu. Jums prireiks tik interneto ir kompiuterio, gal dar telefono susisiekti su konsultante jei kils klausimų pildant formas.

 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE