MPRC – konferencijos, susipažinimas su Maltos ordinu ir naujos narystės

MPRC tapo Europos viešbučių ir turizmo mokyklų asociacijos nare

Marijampolės profesinio rengimo centre nuotolinė pamoka, kartu su VMI atstovais, susipažinta su Maltos ordino veikla, tapta Europos viešbučių ir turizmo mokyklų asociacijos nare bei puikiai praleistas laikas Vilkaviškyje.

Vilkaviškio skyriaus pirmo kurso ir I V klasės mokiniai dalyvavo nuotoliniame renginyje „Ateities vizija. Jaunuoliai pradeda verslą”. Renginį per ZOOM platformą vedė Kauno apskrities VMI Mokestinių prievolių departamento III skyriaus vyriausioji specialistė Regina Mecutienė. Mokiniai buvo supažindinti su verslo steigimo pradžia, įvairiomis jo formomis, mokesčių sistema, būdais, kuriais galima steigti verslą.

 

Pamoka su VMI atstovais
Pamoka su VMI atstovais

 

Marijampolės PRC lankėsi Maltos ordino pagalbos tarnybos specialistė Akvilė Jakimavičienė, kuri išsamiai pristatė organizacijos vykdomą veiklą ir gerąsias patirtis, bendraujant ir bendradarbiaujant su MPRC mokiniais. Kiekviena naujai užmegzta draugystė, kuri duoda teigimą rezultatą, mus visus padaro daug stipresniais. Juk gera daryti gera!

 

Supažindimas su Maltos ordino veikla
Supažindinimas su Maltos ordino veikla

 

Norime pasidžiaugti! Marijampolės profesinio rengimo centras tapo Europos viešbučių ir turizmo mokyklų asociacijos nare! Virėjo ir padavėjo/barmeno profesijų mokiniai savo įgūdžius ir profesinį meistriškumą galės pademonstruoti tarptautiniu lygiu įvairiuose konkursuose. Šių profesijų mokytojams bus puiki galimybė bendrauti ir dalintis patirtimi su kitų šalių mokytojais ne tik konkursuose, bet ir asociacijos organizuojamuose seminaruose ar konferencijose. Pasinaudok galimybe-tapk profesionalu!

 

MPRC tapo Europos viešbučių ir turizmo mokyklų asociacijos nare
MPRC tapo Europos viešbučių ir turizmo mokyklų asociacijos nare

 

Bendrojo ugdymo metodinės grupės susirinkimas šįkart vyko Vilkaviškio skyriuje.

 

Nuotaikingas laikas Vilkaviškyje
Nuotaikingas laikas Vilkaviškyje

 

MPRC inf.

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE