Nauja Atviroji jaunimo erdvė Kazlų Rūdoje atidaryta

Rugsėjo 30 dieną Kazlų Rūdoje pradėjo veikti nauja Atvira jaunimo erdvė, kuri įsikūrė kavinės „Traktierius“ patalpose, visai prie pat geležinkelio stoties. Tai labai patogi ir patraukli vieta jaunimui tiek dėl savo vietos, tiek ir dėl išskirtinės pastato aplinkos. Ši jaunimo erdvė veiks šešias dienas per savaitę: darbo dienomis nuo 17.30 iki 21 val. ir šeštadieniais nuo 15 val. iki 18 val. Visą šį laiką su jaunimu užsiims jaunimo darbuotojas Alvaras Zimnickas.

Pirmąją dieną atvirąją jaunimo erdvę aplankė ne tik Kazlų Rūdos jaunimas, bet ir Kazlų Rūdos meras Mantas Varaška, vicemeras Marius Žitkus, savivaldybės tarybos nariai Liudas Mikalauskas ir Sigita Mikalauskienė, Kazlų Rūdos kultūros centro direktorius Valdas Andriuškevičius, Kazlų Rūdos visuomenės sveikatos biuro vadovė Vesta Stankevičienė, Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menu mokyklos laikinoji vadovė Milda Palkauskaitė, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus skautų draugovės vadovė Audronė Pranskevičienė bei Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokytoja Odeta Pučinskienė.

Šis įvairių įstaigų vadovų apsilankymas jaunimo erdvėje ir susitikimas su Kazlų Rūdos jaunimu buvo labai svarbus ne tik simboline prasme, tačiau ir praktine diskusija apie jaunimo poreikius, galimybes bei ateities perspektyvas organizuojant ir plečiant atvirosios jaunimo erdvės veiklas.

 

Kazlų Rūdos savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE