Nauji metai – nauji laimėjimai!

2020 metai Rimvydo Žigaičio menų mokyklos mokiniams prasidėjo labai įspūdingai. Sausio 5d. dalyvavome X – ame tarptautiniame konkurse “Dresdner Wintersterne 2020”.

Mūsų mokyklai atstovavo pianistės Radvilė Jieznytė, Mija Avižienytė, klarnetininkas Tadas Ruzveltas ir instrumentinis ansamblis Titas Chmieliauskas (saksofonas) ir Rimantė Kalvaitytė (fortepijonas).

Ankstų sausio 4 –osios rytą pilnas 50 – ies vietų autobusas pajudėjo Vokietijos link. Įvairių muzikos instrumentų atstovai ir palaikymo komandos iš visos Lietuvos vyko į Drezdeną dalyvauti šiame konkurse. Jame sutikome atlikėjus iš Lenkijos, Italijos, Ukrainos. Jaunuosius talentus vertino komisija iš Vokietijos ir Lietuvos.

Visus mūsų mokyklos mokinius lydėjo sėkmė: Tadas Ruzveltas iškovojo GRAND PRIX (kartu su koncertmeistere Rimante Kalvaityte), instrumentinis ansamblis – I – ąją vietą, o jaunosios pianistės savo amžiaus grupėse laimėjo II – ąsias vietas.

Laimėjimai sau, Kazlų Rūdos R. Žigaičio menų mokyklai ir savo kraštui. Žinoma – džiaugsmas ir laimė mokytojams – Valdai ir Gintautui Puskunigiams, Laimai Rotomskienei, mokinių tėveliams.

Po konkurso lengviau atsikvėpėme ir susipažinome su Drezdeno įžymybėmis, legendine Meiseno porceliano manufaktūra ir muziejumi. Apsilankėme prie Berlyno sienos likučių, Brandenburgo vartų, pasikėlėme į Reichstago stiklinį kupolą, žavėjomės atstatyto ir statomo miesto architektūra.

Valda Puskunigienė

KazlųRūda.info

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE